Kavinės – pramogų centro verslo projekto parengimas ir analizė


Siūlomo projekto esmė. Įmonės charakteristika. Rinkos tyrimas. Vartotojai. Konkurentai. Marketingas. Reklama. Pardavimų apimties prognozės. Veiklos organizavimas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Darnaus vystymosi nuostatų taikymas įmonės veikloje. Verslo rizikos vertinimas. Finansinės prognozės. Pelno (nuostolių) ataskaitų prognozė. Balansų prognozė. Grynojo pelningumo apskaičiavimas. Literatūros sąrašas. Priedai.

Planuojamos idėjos privalumai - mes savo idėją norime plėtoti Lietuvos kultūros sostinėje – Anykščiuose. Šis miestas garsėja savo lankytinomis vietomis, tačiau susitikimams su draugais vietų yra tik kelios. Ir tai šios kelios vietos yra baro tipo. Mes norėtume įrengti kavinę, kurioje būtų laukiamas tiek jaunimas, tiek ir vyresnio amžiaus žmonės, taip pat šeimos su vaikais. Mūsų kavinė teiks ne tik su maistu susijusias paslaugas, bet taip pat pramogas, kurios pritrauks klientus apsilankyti pas mus dar ne kartą. Mūsų siūlomos paslaugos bus: čiuožinėjimas gryname ore žiemą, stovyklavimas, vandens pramogos Šventosios upėje, tinklinio varžytuvės, karaoke vakarai, šokių vakarai, šokių pamokos, konkursai. Kadangi stengsimės patenkinti kiekvieno kliento norus ir lūkesčius, mūsų kavinėje žmonių lauks tikrai neaukštos prekių ar paslaugų kainos, kurios bus visiems priimtinos.

  • Microsoft Word 3142 KB
  • 2014 m.
  • 41 puslapis (7580 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aistė
  • Kavinės – pramogų centro verslo projekto parengimas ir analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Kavinės – pramogų centro verslo projekto parengimas ir analizė. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/kavines--pramogu-centro-verslo-projekto-parengimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 11:44
×