Kavinės verslas plėtra: verslo planas


Kavinės verslas plėtojimas verslo planas. Santrauka. Kavinės „saulė“ verslo planas. Siūlomo projekto esmė. Rinkodaros planas. Gamybos planas. Organizacinis planas. Finansinis planas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Visų pirma steigiant įmonę labai svarbu įvertinti, bei numatyti naujos įmonės ateitį, apgalvoti ar tikrai verta rizikuoti.

Kuriamas verslo planas padės apskaičiuoti galimas išlaidas, sąnaudas ir riziką, todėl svarbiausias mano uždavinys, iš anksto tinkamai įvertinti ir apskaičiuoti kuriamos įmonės modelį. Individualioji įmonė „Saulė“, kaip ir daugelio kitų vaikų žaidimų kambarių, pagrindinė užduotis bus organizuoti turiningą vaikų laisvalaikį. Mano komanda stengsis aprūpinti vartotojus išskirtiniu meniu, nepriekaištinga aptarnavimo kultūra, malonia aplinka, nedidelėmis kainomis. Kavinėje – vaikų pramogų centre bus leidžiama rengti žaidimų turnyrus, skatinančius vaikų tarpusavio bendravimo įgūdžius. Tai turėtų papildomai pritraukti daugiau vartotojų.

Panevėžyje nėra ytin daug tokio tipo kavinių. Tai suteikia galimybę išsilaikyti rinkoje. Lengvi ir saldūs patiekalai sudaro didžiąją dalį pardavimų, todėl kurdama meniu, atsižvelgsiu į konkurencingų įmonių siūlomas kainas. Mano įmonė maisto negamins, o jį užsakys iš tiekėjų, tačiau bet kokiu atveju bus stengiamasi pateikti geriausią produktą už palankiausią kainą. Tikimasi, jog įmonės koncepcijos originalumas padės atrasti nuolatinių klientų, kuriems reikalingas ne tik kokybiškas maistas, bet ir vaikiškai auditorijai kurtas specialus kavinės dizainas bei kavinės teikiamos vaikų ugdymo ir saviraiškos skatinimo paslaugos.

Individualioji įmonė „Saulė“ bus reikalingi įvairūs įrengimai, būtini vaikams skirtai žaidimų aikštelei. Tai buitinė technika, baldai bei kita kavinei privaloma įranga.

Kavinėje – pramogų centre vaikams „Saulė“ dirbs 5 žmonės, t.y. jos savininkė (Linda Narusevičiūtė) ir papildomi darbuotojai.

Išanalizavus konkurencinę aplinką bei situaciją Panevėžio vaikiškos kavinės rinkoje galima teigti, jog individuali įmonė „Saulė“ turėtų gana greitai įsilieti į rinką, bei sulaukti vartotojų susidomėjimo. Ypač todėl, kad Panevėžio mieste nėra labai daug konkurentų teikiančias panašias paslaugas.

Atsižvelgsime ko nori pirkėjas, kad kavinėje būtų kuo didesnis prekių pasirinkimas, nedidelės kainos, kad jos būtų geros kokybės. Aprašyta ir išanalizuota individualioji įmonė „Saulė“ veiklos analizė leidžia susipažinti su įmonės veiklos kryptimis ir tikslais. Tai pirmasis žingsnis, kurį turi žengti kiekvienas pradedantysis verslininkas. Verslo plano dalyje aprašoma paslauga, kurią teiks įmonė, pateikiamas pačios įmonės aprašymas ir bendroji projekto vertė. Taip pat trumpai aptariama vartotojų, kuriems siūlomas produktas, charakteristika bei lėšos skirtos projekto finansavimui. Kadangi „Rinkodaros planas“ viena svarbiausių verslo plano dalių, joje išsamiai aprašyta rinka, reklama ir kainų politika, kuri leidžia įsitikinti, jog įmonės paslaugos turėtų būti realizuotos. Pagrindinėje verslo plano dalyje „Finansinis planas“ apskaičiuotos paslaugų apimties prognozės ir bendra projekto kaina. Ši plano dalis įrodė, jog verslo idėja yra ne tik patraukli, bet ir pelninga.

  • Microsoft Word 538 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (2599 žodžiai)
  • Kolegija
  • Linda
  • Kavinės verslas plėtra: verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kavinės verslas plėtra: verslo planas. (2018 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kavines-verslas-pletra-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 16 d. 01:17
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!