Kavinės verslo planas Afaja


Santrauka. Verslo idėja. Verslo tikslai. Rinkodara-marketingas. Pirkėjų analizė. Konkurentų analizė. Vietos analizė. Reklama. Gamybinis planas. Patalpos. Tiekėjai. Atsargos. Savininkai ir personalas. Turtas. Ilgalaikis turtas. Trumpalaikis turtas. Ukinės veiklos išlaidos. Finansavimo poreikiai ir šaltiniai. Pinigų srautų ataskaita. Išvados. Naudota literatūra.

Pristatome naujai steigiamos kavinės „Afaja“ verslo planą. Šį kavinė bus išskirtinė savo ryškiu interjeru, bei savo funkcijomis. Tai puiki laisvalaikio praleidimo vieta, kur jaunimas galės linksmai praleisti laiką. Čia bus galima užeiti ne tik pavalgyti, bet ir pasiklausyti gyvos muzikos, bei pašokti šokių aikštelėje.

Kliento patogumui siūlyti kuo prieinamesnę kainą ir kokybišką aptarnavimą, teikti papildomas paslaugas, sukurti gerą atmosferą ir užtikrinti linksmą laisvalaikio praleidimą.

Tinkamiausia vieta įkurti šia kavinę yra kuo arčiau miesto centras, nes tai populiari vieta. Šis kavinė „Afaja“ įsikurs Vytauto gatvėje.

Patalpos mums priimtinos, nes yra šildomos, labai erdvios, naujai suremontuotos, pilnai pritaikytos mūsų kavinei. Greta ne maža, aptverta asfaltuota aikštelė ir asfaltuotas privažiavimas.

Darbą iš pradžių sekėsi atlikti gan sunkiai, nes reikėjo ieškoti nemažai informacijos, kainų, tikėjų ir t.t., buvo sunku nusprėsti kiek ko teks panaudoti. Vėliau darbas vyko sklandžiau. Sužinojome nemažai įdomios ir naudingos informacijos, kurios prieš tai nežinojome.

  • Microsoft Word 159 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (830 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Emilė
  • Kavinės verslo planas Afaja
    10 - 4 balsai (-ų)
Kavinės verslo planas Afaja. (2015 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kavines-verslo-planas-afaja.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 11:04
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo