Kavinės verslo planas Le French café


Įvadas. Verslo aprašymas ir bendra informaciją apie le french cafÉ. Informacija apie kavinę. Verslo formos pasirinkimas. Kavinės tikslai. Kavinės vertybės. Įvaizdis ir kavinės ženklas. Gaminiai ir paslaugos. Rinkos apžvalga. Rinka. Konkurentai. Klientai ir jų apibūdinimas. Marketingas. Tiekėjai. Kaina. Pardavimo rėmimas. Reklama. Kavinės meniu. Įmonės finansavimas. Planuojamos įmonės išlaidos. Kavinės misija ir vizija. Santrauka. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Žvelgiant į ateitį, matomas vis didesnis poreikis, kokybiškai bei natūraliai kavai su šviežiai keptais prancūziškais skanėstais, todėl nusprendėme įkurti Le French café kavinę tiems, kurie mėgsta tikros kavos bei švežiai keptų prancūziškų kepinių kvapą. Vartotojams tai suteiks galimybę paskanauti kavos, karšto šokolado bei kitų kavos pakaitalų tiesiai iš Prancūzijos, taip pat užkąsti šviežiai keptų bandelių ar kitų gaminių bei linksmai ir jaukiai praleisti laisvalaikį ar pietų pertrauką jaukioje aplinkoje. Le French café kaip ir daugelio kitų kavinių, pagrindinė užduotis bus – tiekti kavą bei užkandėles prie jos, taip pat stengsimės aprūpinti vartotojus puikia nuotaika, jaukia aplinka bei šauniu aptarnavimu. Be to, salėje bus rengiami gyvos muzikos vakarai, kurių metu mūsų klientai galės atsipalaiduoti ir pasinerti mintimis tiesiai į Prancūziją. Le French café bus pritaikyta neįgaliesiems. Šalia kavinės bus įrengti dviračių stovai bei patogi automobilių stovėjimo aikštelė, todėl ši vieta bus lengvai prieinama kiekvienam. Taip pat klientui neturint galimybės atvykti į kavinę, šiltuoju vasaros sezonu užsakytus produktus pristatysime pirkėjui į namus. Šie privalumai turėtų pritraukti daugiau vartotojų bei jiems suteikti patogesnį pasiekiamumą bei komfortabilumą. Taipogi turėsime mikroautobusą, kuris per įvarias šventes stovės tam tikrose vietose ir teiks mūsų gaminius. Pvz.: per Kalėdų eglės įžiebimą, Gedimino dienas ir pan. Planuojamas darbo laikas – 10:00-22:00 darbo dienomis, o savaitgaliais 9:30-22:00. Tai užtikrins žmonių lankomumą ir didesnį pelną. Geografiniu požiūriu mūsų įmonė orientuota į Vilniaus miestą, tačiau mūsų vizija – plėstis kitose Lietuvos miestuose. Paslaugų kainos bus nuolat derinamos atsižvelgiant į konkurentų kainas, klientams bus suteikiamos įvairios nuolaidos. Įmonės veiklą ir joje atsiradusias naujoves planuojame reklamuoti spaudoje, bei dalindami skrajutes, taipogi internete. Šią kavinę nusprendėme įkurti, nes patys esame prancūziškų skanėstų bei skanios kavos mėgėjai ir manome, kad Lietuvoje trūksta šviežių, kokybiškų šių produktų tiekėjų, todėl labai tikimės, jog mūsų planai bei tikslai realizuosis ir ateityje būsime viena populiariausių ir pelningiausių įmonių Lietuvoje.

Mūsų darbo tikslas yra išsamiai aprašyti mūsų kavinės veiklą, teikiamas paslaugas, verslo formą, vartotojų rinką, supažindinti skaitytoją su kavinės logotipu bei meniu, apžvelgti finansavimo šaltinius, skaičiuoti apytiksliai išlaidas ir pelną, paaiškinti mūsų pranašumus prieš konkurentus taipogi pavaizduoti kavinės misiją ir viziją.

Kavinę Le French café nusprendėme įkurti keturiese. Šis sumanymas kilo dalyvaujant verslo pagrindų paskaitoje, atliekant verslo plano projektą. Kavinės steigėjai yra: Violeta Jankovska , Ana Krupovič, Viktorija Jarmolkovič, Karolina Kisel. Le French café planuojame įkurti dešiniajame Neries krante, Šnipiškių mikrorajone, Konstitucijos prospekte, Vytenio g. 4. Šią vietą pasirinkome, dėl to, nes ten statomas naujas daugiafunkcinis verslo centras „Quadrum“, kuris planuojama, jog pradės veikti nuo 2016m. Kavinėje Le French café bus tiekiama tikra, prancūziška kava bei kiti kavos gėrimai, kepiniai ir užkandžiai.

Mūsų įmonės teisinė forma bus UAB (uždaroji akcinė bendrovė), nes pagal mus tai yra patraukliausia veiklos forma. Kriterijai lemiantys mūsų pasirinkimą yra[2]:

Jeigu atsitiks taip, kad mūsų verslas nepasiseks, tai akcininkas rizikuoja tik tuo turtu, kurį įnešė į UAB tokiu būdu jis apsaugo savo asmenines lėšas;

  • Microsoft Word 620 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (3521 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ana
  • Kavinės verslo planas Le French café
    10 - 3 balsai (-ų)
Kavinės verslo planas Le French café . (2017 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kavines-verslo-planas-le-french-caf.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 09 d. 09:17
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!