Kavinės, žaidimų kambario rinkodaros planas


Paslaugos analizė 7p modeliu. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Procesas. Personalas. Fizinis akivaizdumas. Mikroekonominė ir makroekonominė aplinka. Makroaplinkos veiksniai. Mikroaplinkos veiksniai. Tikslinis segmentas. Ssgg analizė. Rinkodaros strategijos. Klasikinės formuluotės rinkodaros strategija. J. C. Levinson 7 sakinių strategija (partizaninė rinkodaraPagrindinio tikslo išskaidymas į uždavinius.


Kokybė: Visų teikiamų paslaugų kavinėje kokybė bus užtikrinta tiekėjų, arbatos tiekėjo „Skonis ir kvapas“, kavos tiekėjas „lavazza“, atsižvelgiant į tai jog yra žmonių kurie yra alergiški laktozei ir jos netoleruoja, bus siūloma gerti kava su pienu bet be laktozės, bei bandelės „mantingos“. Vaikų žaidimo kambario kokybę užtikrins paskirtas vadovas, jog viskas vyktų sklandžiai. Visi tiekėjai turi suteiktu sertifikatus kokybės ir nėra kenksmingų medžiagų žmogui.

Dizainas: Puodukai kavos ar arbatos išsinešimui bus su mūsų įmonės vardu, ant kiekvieno puodelio bus užklijuotas inicialas. Vaikų žaidimo kambario dizainas bus pritaikytas jiems pagal visus poreikius ir jų pasiūlymus, vaikų žaidimo kambaryje rasite: kamuoliukų baseiną, pripučiamą namą, čiuožyklas, mokomuosius stalo žaidimus, kampelį kur galėsite spalvint sieną su kreidutėmis, bus rengiami užsiėmimai mokomieji: skaitymo, rašymo, skaičiavimo, piešimo.

Aptarnavimas: Bus užtikrintas vadovų, samdysime vaikams tik tuos žmonės kurie turės pedagoginį išsilavinimą, dažniausiai baigusi studijas niekas nenori priimti be patirties, bet mes būsime ta įmonė kuri priims jaunus su išsilavinimu. Kavinės aptarnavimas bus taip pat prižiūrimas, garantuosime puikų kavos bei arbatos skonį, bandelių šviežumą. Darbuotojams bus rengiami mokymai kavos bei arbatos gaminimo ir patiekimo, jog ji būtų tikrai skani.

Garantijos ir grąžinimas: Kava, arbata, bandeles keisime jei tai bus mūsų kaltė, ar negerai padaryta, ar bandelės jei bus neiškepusios ar ne šviežios. Keisime tik tuo atveju jei klientas praneš tik pamatęs, o jei suvalgys ar išgers viską ir tada praneš jog taip įvyko, tada nekeisime, ir nesiūlysime naujos, įteiksime kortelę su 20% nuolaida kitam apsilankymui.

Paskirstymo kanalai: tik tiesiogiai parduodame ir teikiame paslaugas klientui. Turime „Facebook“ paskyrą, kurioje galite pamatyti mūsų teikiamų produktų asortimentą. Taip pat per šią paskirą galėsite rezervuoti vaikų žaidimo kambaryje laiką, ar kokiam nors vaikų kambariui laiką bei žinomą gauti daugiau informacijos .

Savo verslą nusprendžiau pradėti Palangoje, nes Palangoje jau yra puikiai išvystytas sezoninis verslas, bet nėra išvystyto tokio verslo ne sezono metu, ir vietiniai bei atvykstantys turistai šiuo metu neturi ką veikti, ir puikiai praleisti laiką su savo vaikais.

  • Microsoft Word 266 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1847 žodžiai)
  • Kolegija
  • Milda
  • Kavinės, žaidimų kambario rinkodaros planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kavinės, žaidimų kambario rinkodaros planas. (2019 m. Spalio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kavines-zaidimu-kambario-rinkodaros-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 13:29
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo