Kaziuko amatų diena scenarijus


Kaziuko mugės scenarijus mokykloje. Scenarijus kaziuko sventei.

Amatų dienos scenarijus. Dekoracijos senienos, drožiniai, darbeliai. Scenos pakraštyje sėdi piemenukai,(O. , P. ) žaidžia „Lyg lygu“. (Lyg lygu, šaku maku, čėžė vėžė keturvėžė, po katruo pirštu riešutas? ). Įbėga J. , nešina skudurine Onute.

J. Žiūrėkit, žiūrėkit, kokią lėlę man mamutė pasiuvo. Pavadinsiu ją Skudurine Onute ir niekad niekad nesiskirsiu. Žiūrėk – kaip gyva. Mano mamutė pati geriausia. Ir moka gražiausią lėlę pasiūti.

O. (apžiūrinėdama lėlę, truputį pavydžiai) Daili... bet mano mama dar gražiau mokėtų...

O. (neleidžia jam baigti). Mano mama ir siuva, ir siuvinėja, ir vąšeliu neria, ir adinuke moka siuvinėti, ir peltakiuoti. Ji net numegzti lėlę galėtų.

P. Ogi va, matot, - mūsų viešnios mezgėjos. Einam ir paklausim, ar galima lėlę numegzti?

(P. ir O. Stumia Jurgitą) Eik tu, tu drąsesnė, tu gi net pirties laumių, sakei, nebijai.

J. Ir paklausiu. Juk sakoma – vyresniam dera patarti, jaunam – paklausyti. (Eina prie mezgėjų). Padėk, Dieve. Pamatėme, kad esat puikios mezgėjos, daug apie šį amatą išmanot, tai gal galėtumėt padėti mūsų ginčą išspręsti? Sakykit, ar įmanoma virbalais lėlę numegzti?

(Vaikai kalbasi). Tu matai, kaip jos sugeba. Čia tai bent. Ir aš norėčiau taip išmokti.

O. Žinot, ką aš norėčiau išmokti? Ogi juostas austi. Pasakojo man senolė, kad gražiausią juostą buvo nuaudusi Vaiva savo mylimajam. Tai ta Vaivos juosta ir dabar danguje po lietaus pasirodanti, žmonės ją kitaip vaivorykšte vadina. Kažin, ar labai Vaivai buvo sunku tokią ilgą, tokią žėrinčią, tokią ryškią juostą nuausti?

P. Manau, kad geriausiai mums apie tai galėtų papasakoti mano draugo M. mama J., kuri be visų kitų darbų dar moka ir nuostabiausias juostas austi.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2016 m.
  • 4 puslapiai (1339 žodžiai)
  • Lina
  • Kaziuko amatų diena scenarijus
    8 - 1 balsai (-ų)
Kaziuko amatų diena scenarijus. (2013 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaziuko-amatu-diena-scenarijus.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 03 d. 21:10
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo