Kazys Binkis Baltas vilkas knyga skaidrės


Baltas vilkas. Knygos autorius Kazys Binkis. Vienas pirmųjų lietuvių poezijoj sukūrė linksmas epines poemėles vaikas. Šioje pasakoje rašoma apie karalių. Mano įdomiausia šios knygos vieta. Kaip karaliaus jauniausioji duktė ėjo ieškoti vilko. Iš šios pasakos galėčiau pasimokyti. Kad meilė nugali visokiausius sunkumus. Kad dėl mylimojo žmogaus reikia kovoti ir niekada nepasiduoti. Šioje knygoje pagrindiniai veikėjai. Karalius Trys dukterys Baltas vilkas. Vieta kur veiksmas vyksta. Karalio rūmuose Tamsioje girioje Už devynių jūrų už devynių girių stiklo kalne. Rekomenduoju šią knyga perskaityti ne tik vaikams.


Šioje pasakoje rašoma apie karalių ,kuris turėjo tris dukteris. Jis labiausia mylėjo jauniausiąją dukrą. Karalius išvažiavo į kitą šalį dukterims parvežti dovanų. Jauniausioji užsiprašė gėlių kilimo. Karalius jo niekur nerado, bet važiuodamas namo pamatė bėgantį vilką, nešantį ant nugaros gėlių kilimą. Vilkui už kilimą pažadėjo atiduoti tą , ką pirmą sutiks grįždamas namo. Jis pamatė pirmą jauniausią dukterį ir ją atidavė. Tas vilkas buvo raganos užkeiktas jaunikaitis, kuris buvo paverstas vilku. Mergaitės meilė, draugiškumas , pasiaukojimas ir ištvermė jį vėl atvertė žmogum. Jie ilgai ir laimingai gyveno.

Kaip karaliaus jauniausioji duktė ėjo ieškoti vilko. Ji ėjo pas vėją ir paklausė ar matė vilką , o jai atsakė ,kad nematė .

  • MS PowerPoint 81 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (316 žodžiai)
  • Mokykla
  • Eimas
  • Kazys Binkis Baltas vilkas knyga skaidrės
    10 - 7 balsai (-ų)
Kazys Binkis Baltas vilkas knyga skaidrės. (2016 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kazys-binkis-baltas-vilkas-knyga-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 09:56
×