Kazys Boruta romano „Baltaragio malūnas“ velnio pasaulis


Kazys boruta baltaragio malunas rasinys. Kazys boruta baltaragio malunas. Kazys boruta baltaragio malunas aprasymas. Baltaragio malunas aprasymas. Baltaragio malunas rasinys. Baltaragio malunas velnio aprasymas. Rasinys baltaragio malunas. Baltaragio malunas ursules aprasymas. Baltaragio maluno rasinys. Velnio pasaulis baltaragio malunas.

Rašinyje pateikiamas Kazio Borutos romane „Baltaragio malūnas“ veikusio Pinčiuko pasaulis: velnio išvaizda, charakteris, būdas ir pan.

Kazio Borutos romane "Baltaragio malūnas" man patiko visi aprašyti veikėjai ir jų veiksmai. Tačiau labiausiai iš jų mane sužavėjo. Pinčukas ir autoriaus sukurtas velnio pasaulis.

Pinčukas gyveno pelkėje, o kaip jis atrodė nežinojo beveik niekas, nes nelabasis gebėjo keisti savo išvaizdą ir pavidalą. Šis romano veikėjas gyveno pelkėje netoli Udruvės ežero. Pinčukas atrodo taip, kaip daugelis žmonių ir įsivaizduoja velnią. Tai gana stambus, riestus ragus ir žinoma ilgą, ploną uodegą turintis padaras. Tačiau romane "Baltaragio malūnas" aprašytam Pinčukui autorius suteikė gebėjimą keisti savo išvaizdą bei pavidalą. Ir nedorėlis velnias šia jam suteikta galia puikiai naudojosi. Pinčukas gyveno pelkėje ir tai žinojo visi žmonės, o kaip jis atrodė numanė viena Uršulė.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (330 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laurynas
  • Kazys Boruta romano „Baltaragio malūnas“ velnio pasaulis
    10 - 1 balsai (-ų)
Kazys Boruta romano „Baltaragio malūnas“ velnio pasaulis. (2013 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/kazys-boruta-romano-baltaragio-malunas-velnio-pasaulis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 03:11
×