Kėbulas ir šasi stabdžių sistema pratktinis darbas


Kėbulas ir šasi stabdžių sistema pratktinis darbas. Darbo tikslas. Stabdžių sistema. Stabdžių sistemos mechanizmas. Bugniniai stabdžiai. Diskiniai stabdžiai. Stabdžių dikai ir trinkelės. ABS sistema.

Pagal tarptautinius standartus stabdžiu sistema privalo tureti darbo, stovejimo ir atsargini stabdžius, o autobusai, kuriu masė ne mažesnė kaip 5t, ir krovininiai automobiliai, kurių masė didesne kaip 12 t, papildomai privalo tureti pagalbini stabdi (stabdi letintuvą).

Automobilio stabdžių mechanizmas skirtas sumažinti rato sukimosi greitį ir ratą visai sustabdyti. Automobilio stabdžių mechanizmai būna būgniniai ir diskiniai . Būgninio stabdžių mechanizmo stabdžių būgnas apgaubia trinkeles su frikciniais antdėklais ir yra tvirtinamas prie rato stebulės. Tarpas tarp stabdžių trinkelių ir stabdžių būgno paprastai būna apie 0,10–0,30 mm. Atraminis diskas tvirtinamas prie galinio tilto korpuso arba priekinio tilto pasukamojo ašigalio. Prie atraminio disko pritvirtintas darbinis stabdžių cilindras. Diskiniai stabdžių mechanizmai yra sudaryti iš stabdžių disko ir stabdžių apkabos, jame yra cilindras su stūmokliu. Stabdžių diskas yra pritvirtintas prie stebulės.

  • Microsoft Word 310 KB
  • 2015 m.
  • 6 puslapiai (564 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomasdonyla
  • Kėbulas ir šasi stabdžių sistema pratktinis darbas
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kėbulas ir šasi stabdžių sistema pratktinis darbas. (2015 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kebulas-ir-sasi-stabdziu-sistema-pratktinis-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 07:15
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo