Kėbulų remontas ir žibintų poliravimas autoserviso praktikos ataskaita


Įvadas. Aprašyti įmonės valdymo struktūrą. Įmonės struktūra. Valdymo schema. Aprašyti įmonėje naudojamos diagnostinės įrangos paskirtį bei technines chrakteristikas. Aprašyti dažniausiai pasitaikančius (variklių, važiuoklės, transmisijos, kėbulų-pasirinkti pagal darbo specifiką) gedimus. Automobilio kėbulo įlenkimų lyginimas be dažymo. Automobilio priekinių žibintų poliravimas. Sudaryti automobilio mazgo ar mechanizmo dvi remonto technologijas. VW Golf mk5 vairuotojų durelių skardos nuėmimas lyginimui. Be dažymo. Žibintų poliravimas. Aprašyti įmonėje atliekamų darbų kokybės įvertinimo sistemą. Darbų sauga ir ekologija. Darbo sauga. Priešgaisrinės apsaugos reikalavimai. Gamtosauga. Išvados.

UAB ,,AUTOKARATAS‘‘ autoservizui Kaune vadovauja direktorius. Jam yra pavaldūs įmonės vyr. meistras, buhalteris, visi personalo specialistai bei valytojas. Direktorius vadovauja autoservizui. Vyr. Meistras yra atsakingas už lengvųjų automobilių autoservizą.

VW Golf mk5 durų paruošimas lyginimui yra tuo įpatingas, kad nusima tik išorinė durų skarda, o ne visos durys kaip daugelio automobilių, o tai yra daug lengviau bei greičiau nei imant visas duris. Einant nuimt durų skardą, atkrenta daug bereikalingų darbų, tokių kaip durelių stiklo išėmimas, panelės nuėmimas, garsakalbio išėmimas, pačių dūrų nuėmimas nuo vyrių ir t.t., nes lyginant duobukes ant durelių jos turi būti visiškai ,,nurengtos‘‘, kad būtų galima prieiti prie blogosios durų pusės su PDR įrankiais. VW Golf durų skardos nuėmimas:

Reikia atlupt apsaugini lipduką(apvesta raudonai), ir atsukam varžtą(t20 žvaigždute), kuris laiko durų rankenos mechanizmą.

Atsukame varžtus laikančių durų skardą ir nuimam nuo durų rėmo.(t30) P.S. reikia atsimint varžtų ilgius ir vietą kur jie buvo, nes jie yra nevienodo ilgio ir sumaišius sutverent galima sulankstyt vėl durų skardą.

Išlyginus sutveriam atgalinia tvarka. P.S. reikia tinkamai itemt durų trosą, kad nebūtų laisvumo tarp durų rankenos.

Reikalingi įrankiai: t20 ir t30 žvaigždutės.

Dedam ant vibrošlifuoklio 600 šlifavimo popierių vandens pagrindu ir nuolat palaistydami vandeniu nušveinčiam viršutinį lempos sluoksnį. Reikia nepagailėt nušveist apsinešusio sluoksnio nes nebus gero galutinio efekto. Lempa turėtų pasidaryt matinė.

Pasimam poliravimo mašinėle ir poliruojam su poliravimo pasta. Reikia atsargiai elgtis su mašinėle, nes galima lempos plasmasę pažeist. Baigus poliravimą ir apvalius turi atrodyti taip:

Reikalingos medžiagos bei įrankiai: poliravimo mašinėlė, vibrošlifuoklis, 600, 1500, 2000 šlifavimo popieriaus vandens pagrindu ir poliravimo pastos.

Orientacija į klientą – klientai yra svarbiausias asmuo įmonėje. Orientacija į rezultatus – siekiama aukščiausių rezultatų visose savo veiklos srityse. Atvirumas – yra skaidrūs, sąžiningi ir atviri vieni kitiems. Novatoriškumas – nuolat mokomosi, tobulėja ir linkę keistis. Atsidavimas –atsidavę savo įmonei, o įmonė rūpinasi kiekvieno kliento gerove. 

  • Mechanika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 4062 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (1990 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rimantas
  • Kėbulų remontas ir žibintų poliravimas autoserviso praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Kėbulų remontas ir žibintų poliravimas autoserviso praktikos ataskaita. (2015 m. Rugsėjo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kebulu-remontas-ir-zibintu-poliravimas-autoserviso-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 14:12
×