Kėdainių rajono žemės fondo analizė pagal žemės paskirtį


Savarankiško darbo užduotis. Įvadas. Pagrindinių sąvokų sąrašas su paaiškinimais. Literatūros apžvalga. Žemės paskirties keitimas. Lietuvos respublikos žemės fondas. Lietuvos respublikos žemės fondo kitimas pagal tikslines žemės naudojimo paskirtis. Kėdainių rajono žemės fondo analizė pagal žemės naudojimo paskirtis. Kėdainių rajono žemės fondo palyginimas su Lietuvos Respublikos ir Kauno rajono žemės fondais pagal tikslines žemės naudojimo paskirtis. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

1. Lietuvos teritorijoje kaip ir Kėdainių rajone didžiausią dalį užima žemės ūkio ir miškų ūkio paskirčių žemė. Didžiausias skirtumas yra žemės ūkio paskirties žemėje, vidutiniškai Lietuvos teritorijoje yra net 7,71 proc. daugiau, nei Kėdainių rajone. Mažiausias skirtumas matomas kitos paskirties žemėje 0,76 proc., šios žemės paskirties yra beveik tiek kiek ir Lietuvos teritorijoje, tačiau palyginus plotus jis būtų daug didesnis.

2. Kėdainių rajone vyrauja didelio našumo, vertingi žemės ūkio plėtrai dirvožemiai, todėl

3. plėtojama intensyvi žemdirbystė.

4. Kėdainių rajone koncervacinės paskirties ir kitos paskirties žemė nekito, o Lietuvos teritorijoje per penkis metus kito visos paskirtys.

  • Microsoft Word 87 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (3710 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kėdainių rajono žemės fondo analizė pagal žemės paskirtį
    10 - 1 balsai (-ų)
Kėdainių rajono žemės fondo analizė pagal žemės paskirtį. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kedainiu-rajono-zemes-fondo-analize-pagal-zemes-paskirti.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 02:34
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo