Keksiukų gamybos organizavimas ir technologija: MB kūrimas


Įvadas. Įmonės gamybos organizavimo apžvalga. Prieš steigiant įmonę analizavau įmonių rūšis ir nusprendžiau, jog man ir mano šeimai yra palankiau kurti mažąją bendriją, o ne UAB, nes. Užduotys. Įmonės įkūrimas, statusas, veiklos pobūdis, tikslai, planuojami pasiekimai. Taigi, elektroniniu būdu steigiant MB padarėme šiuos veiksmus. Įmonės įkūrimas, statusas, veiklos pobūdis, tikslai, planuojami pasiekimai. Produkcijos/paslaugų nomenklatūra (gaminamos produkcijos sąrašas ir savybių aprašymas, nuotraukos iš interneto kaip galėtų atrodyti gaminami produktaiNaudojami įrengimai, prietaisai, įrankiai (nuotraukos iš interneto, įrengimų aprašymasDarbuotojų kvalifikacija (profesijų sąrašas ir profesijų aprašymasŽaliavų, medžiagų, paslaugų tiekėjai (tiekėjų aprašymas, tiekiamų medžiagų sąrašas ir savybėsVartotojai (kas yra pagrindiniai produkcijos vartotojai, jų savybės, buvimo vieta ir t. T. Pagrindiniai konkurentai (pagrindinių konkurentų aprašymas, gaminami produktaiPasirinkto produkto gamybos technologija. Gamybos tipas, gamybos fazės. Technologinė gamybos / paslaugų teikimo schema. Procesų ir operacijų detalizavimas (detalus aprašymasIšvados ir pasiūlymai gamybos procesų technologijų tolimesniam tobulinimui jūsų įsivaizduojamoje įmonėje. Literatūra.


Rengiant šį darbą analizuosiu savo įmonės konkurentus, ieškosiu tiekėjų, įrenginių bei kokybiškų žaliavų. Bendrovės valdymas – bus svarbiausias taškas, į kurį dėsime visas jėgas.

Pasiskirsčius darbus bei gavus finansavimus, įsivertinus optimalias savo pajamas – sukursime produktą, kuris užims aukštą vietą tarp konkurentų.

Pristatyti į rinką produktą ir gauti pelną, patiriant kiek įmanoma mažiau nuostolių.

Mažąją bendriją steigti pasirinkome, nes nereikalingas įstatinis kapitalas, ribota narių atsakomybė, yra galimybė pasitraukti iš verslo savanoriškai atsiimant savo įnašą bei yra galimybė bendrovę steigti elektroniniu būdu, taip sutaupant laiko.

MB steigti yra nesudėtinga, nes elektroninėje erdvėje jau yra parengti visi pavyzdiniai dokumentais, juos užpildžius bei pasirašius, apmokėjus, galima iškart pateikti Juridinių asmenų registrui.

Užpildėme reikalingus dokumentus (prašymas, steigimo sutartis ir kt.). Didelis privalumas – nereikia notaro patvirtinimo ant dokumentų;

Bendrovės veiklos tikslai yra Lietuvos konkurencinėje rinkoje užimti aukštą vietą, dirbti pelningai patiriant kiek įmanoma mažiau nuostolių, valdyti įmonę šiuolaikiškais valdymo metodais.

Bendrovės vizija – viena lyderiaujančių bendrovių Lietuvoje, užimanti aukštą poziciją konkurencinėje miltinių konditerijos mišinių rinkoje.

Bendrovės misija – įmonė gamina greitą ir patogų produktą miltinių konditerinių konkurentų rinkoje vartotojui. Manome, jog vartotojui reikia tokio produkto dėl šiuolaikinio pasaulio įpročio skubėti ir lėkti, be to, tai inovatyvi dovana ar puikus namų dekoras.

Mūsų veiklos esmė yra – būti unikaliems, kitokiems, vieningiems ir nuoširdžiai atsidavusiems darbui.

Lietuvos rinkoje užtimti aukštą vietą konkurencinėje rinkoje yra nemenkas iššūkis, todėl reikės apsišarvuoti kantrybe, tačiau vartotojams pamėgus produktą, bendrovė gaus pelną ir toliau galės didinti gamybos apimtis bei skatinti didesnius pardavimus. Faktas, kad bendrovė iš pradžių patirs nuostolių ir pelnas pasimatys tik po kurio laiko, tačiau priėmus tinkamus valdymo sprendimus, nuostolių apimtis galima numatant sumažinti, taip ateityje gaunant pelną.

MB “Keksiukai ir Ko” veiklos samprata yra pakankamai paprasta – gaminant ir tiekiant Lietuvos rinkai keksiukų mišinius, tinkamai valdant įmonę – gauti pelną ir būti mėgstamiems vartotojams, taip pasiekiant visus įmonės tikslus.

Siekiant veikloje kuo didesnio efektyvumo būtinai kreipsime didelį dėmesį į:

plėtros galimybes – nustatysime ar yra išnaudotos visos veiklos plėtros galimybės;

kontrolę – tikrinsim veiklos eigas, padėsime vienas kitam – taip užtikrinsime kokybę, vertę;

stebėsime ar darbas (-ai) vyksta pagal numatytą (-us) planą (-us).

priimti tokius financinius ir gamybinius sprendimus, kad bendrovė patirtų kiek įmanoma mažiau nuostolių ir kiek įmanoma greičiau gautų pelną;

Tam, kad veikla būtų stabili ir pelninga turime pagrįstai, racionaliai priimti sprendimus, efektyviai juos vygdyti.

Verslo idėja gimė ieškant praktiškos dovanos sezoninės šventės metu. Neradus įsivaizduojam produkto ir pašnekėjus su šeimos nariais, nusprendėme rinkai pristatyti mišinius keksiukams. Mišiniai keksiukams – tai patogus, greito paruošimo ir reikalaujantis tik dviejų papildomų ingridientų produktas, kuris sutaupys vartotojų laiką, bus puiki dovana įvairiomis progomis ir leis mėgautis skaniu gaminiu, pagamintu vos per kelioliką minučių.

  • Microsoft Word 472 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (4310 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Keksiukų gamybos organizavimas ir technologija: MB kūrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Keksiukų gamybos organizavimas ir technologija: MB kūrimas. (2018 m. Spalio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/keksiuku-gamybos-organizavimas-ir-technologija-mb-kurimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 23:44
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo