Keleivių ir bagažo vežimas geležinkelių transportu


Transporto namų darbas. Keleivių, bagažo ir krovinių vežimas geležinkeliais. Keleivių ir bagažo vežimas. Neįgaliųjų arba ribotos judėsenos asmenų vežimas vietiniais maršrutais. Keleivių ir bagažo vežimo užmokestis. Keleiviniame vagone draudžiama vežti. Bagažas vežamas bagažo vagone gali būti. Bagažo vagone vežti draudžiama. Keleivių ir bagažo vežimo kelių transportu tolimojo susiekimo maršrutais taisyklės. Bilietai, bagažo kvitai, jų pardavimas ir grąžinimas. Keleivis turi teisę prieš transporto priemonės išvykimą grąžinti bilietą ir bagažo kvitą ir gauti visus už juos sumokėtus pinigus šiais atvejais. Kai keleivis grąžina bilietus ir (ar) bagažo kvitus, pirktus į vietinio (priemiestinio) ar tolimojo susisiekimo maršruto reisą, jam grąžinama. Keleivių įlaipinimas, vežimas, išlaipinimas. Keleivio teisės ir pareigos. Bagažo, smulkių siuntų, pašto ir korespondencijos, vežimas ir saugojimas. Stotyse bagažas saugomas. Rasti daiktai. Naudota literatūra.


Vietiniame susisiekime kiekvienas keleivis turi teisę keleiviniame vagone su savimi nemokamai vežtis nešulius, kurių bendra trijų matmenų suma neviršija 200 cm, o bendras svoris - 35 kg suaugusiam ir 15 kg vaikui iki 10 metų. 3 klasės vagone suaugęs keleivis gali vežtis ne sunkesnį nei 50 kg bagažą.

Vykstant į NVS šalis, Gruziją, Latviją ir Estiją, bendras keleiviniame vagone nemokamai vežamų nešulių svoris turi neviršyti 36 kg.

Vykstantiems į Vakarų šalis, bendras keleiviniame vagne nemokamai vežamų nešulių svoris neturi viršyti 35 kg suaugusiajam keleiviui ir 15 kg vaikui iki 12 metų. Nešulio vieneto matmenys neturi viršyti 100 x 40 x 60 cm.

  • Transportas Namų darbai
  • 2013 m.
  • Miglė
  • 7 puslapiai (1978 žodžiai)
  • Transporto namų darbai
  • Microsoft Word 24 KB
  • Keleivių ir bagažo vežimas geležinkelių transportu
    10 - 4 balsai (-ų)
Keleivių ir bagažo vežimas geležinkelių transportu. (2013 m. Lapkričio 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/keleiviu-ir-bagazo-vezimas-gelezinkeliu-transportu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:24