Keleivių ir krovinių vežimas kelių transportu


Kroviniu gabenimas keliu transportu. Krovinių ir keleivių vežimas kursinis darbas. Keleiviu ir kroviniu vezimas automobiliu transportu. Kroviniu pervezimas keliu transportu referatas. Keleiviu gabenimo ypatumai referatai. Keleiviu vezimas viesuoju transportu namu darbas. Keleivių vežimo logistika. Vezimo keliu transporto technologija. Keliu transporto kroviniu vezimo privalumai. Kombinuotų terminalų įrengimas.

Keleivių ir krovinių vežimo kelių transportu ypatumai. Įvadas. Keleivių vežimo kelių transportu ypatumai. Pagrindinės keleivinio transporto priemonės. Pagrindiniai bendrijos įgyties reikalavimai, keliami kelių transportui. Keleivių vežimų kelių transportu ekonominė analizė. Keleivių vežimas tarptautiniais autobusų maršrutais. Keleivių vežimas užsakomaisiais autobusų reisais. Keleivių vežimo kelių transporto reguliariais reisais sąnaudų skaičiavimas. Keleivių vežimų vietiniais autobusų ir troleibusų maršrutais finansavimo problema lietuvoje. Viešojo naudojimo keleivinio transporto įmonių mokamų mokesčių tyrimai. Pagrindinių sąvokų apibrėžimai. Socialinio transporto statuso suteikimas viešajam transportui. Valstybės institucijų vaidmuo. Legalaus keleivių vežimo verslo apsauga nuo nelegalaus verslo. Autobusų stotys. Viešojo transporto stotelių įrengimas. Lietuvos viešojo transporto strateginės nuostatos ir bendras jų. Įgyvendinimo progreso įvertinimas. Krovinių vežimo kelių transporto ypatumai. Transportas ir transporto sistema. Kelių transporto privalumai ir trūkumai. Krovininiai automobiliai. Terminalai. Kelių transporto verslo licencijavimas. Krovinių gabenimas automobilių transportu. Vežimų technologija. Gabenimo teisinės nuostatos ir dokumentai. Transporto produkcija ir gabenimo tarifai. Vežimo sutarčių sudarymas ir vykdymas. Vežėjo pareigos ir atsakomybė. Kelių transporto plėtojimo kryptys. Literatūra.

Transportas tai ūkio šaka, apimanti krovinių gabenimą ir keleivių vežimą įvairiomis transporto priemonėmis. Keleivių vežimai yra labai svarbi kiekvienos šalies ūkio šaka, užtikrinanti tiek šalies, tiek jos regionų, miestų ar gyvenviečių funkcionavimą, taip pat tarptautinius gyventojų ryšius. Krovinių gabenimai Lietuvoje, kaip ir kitose Europos šalyse, yra prioritetiškai plėtojama ūkio šaka.

Pažintinės praktikos tikslas buvo:

Susipažinti su transporto įmonės organizacine valdymo struktūra, valdymo schema;

Susipažinti su transporto įmonės organizacinė veikla;

Susipažinti su transporto sistema ir jos funkcijomis bei ypatumais;

Susipažinti su transporto priemonėmis, skirtomis vežti keleivius ir gabenti krovinius, bei jų ypatumais;

Susipažinti su keleivių terminalais ir darbo organizavimo ypatumais;

Susipažinti su krovinių terminalais ir darbo organizavimo ypatumais;

Susipažinti su transporto įmonei keliamais darbuotojų saugos ir aplinkos saugos reikalavimais ir jų vykdymų.

Atliekant pažintinę praktiką susipažinau su transporto įmonėmis ir jų padaliniais,atliekamais darbais ir technologiniais procesais. Sužinojau apie darbo organizavimo ypatumus.

  • Microsoft Word 127 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (4891 žodžiai)
  • Kolegija
  • Violeta
  • Keleivių ir krovinių vežimas kelių transportu
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Keleivių ir krovinių vežimas kelių transportu. (2013 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/keleiviu-ir-kroviniu-vezimas-keliu-transportu.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 19:58
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!