Keleivių pervežimo kelių transportu ypatumai AB „Lietuvos geležinkeliai“ veikla


Įvadas. Įmonės veikla ir tikslai. Įmonės pristatymas. 2. Įmonės charakteristika. Įmonės tikslai. Valdymo struktūra. Įmonės organizacinės valdymo struktūros parinkimas. Darbuotojų pareigų pasiskirstymas ir darbo organizuotumas. Įmonės teikiamos paslaugos. Įmonės teikiamų paslaugų analizė. Įmonės turimi pajėgumai. Įmonės rinkosanalizė. Įmonės paslaugų vartotojų (užsakovų) apibūdinimas. Įmonės partneriai ir jų analizė. Konkurentų charakteristika. Savarankiška užduotis. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas. Įmonės veikla ir tikslai. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Įmonės. Darbuotojų. Įmonės teikiamos paslaugos. Įmonės.


Pažintinės praktikos darbo objektas – AB „Lietuvos geležinkeliai“. Pasirinkau šią įmonė, kadangi ji yra viena reikšmingiausių, stambiausių Lietuvos teritorijoje, turi didelę įtaką rinkoje. Taip pat yra viena iš svarbiausių didelių, negabaritinių ar kokių kitų krovinių vežimui.

Pažintinės praktikos tikslas – susipažinti su logistines paslaugas teikiančią įmonė AB „Lietuvos geležinkeliai“, išanalizuoti jų organizacinę valdymo struktūrą, funkcijas ir ryšius, atliekamais darbais ir technologiniais procesais.

Logistikos baro viršininko pareigos – tinkamų logistikos paslaugų teikimo užtikrinimas.

Krovos baro meistro pareigos – mechanizmų darbo lapų pildymas, kontroliavimas kad darbo vietose darbuotojai būtų apsirengę specialiąją aprangą.

Gatvių valytojo pareigos – švaros ir tvarkos palaikymas krovinių terminalo teritorijoje.

Krovinių priėmėjo pereigos – krovinių vežamų geležinkeliais arba automobilių transportu priėmimas.

Logistikos baro viršininko pavaduotojo pareigos – jam pavaldžių darbuotojų veiklos koordinavimas ir kontroliavimas.

Prekių kasos viršininko pareigos – prekių kasos darbo organizavimas, mokesčių už krovinių vežimą ir stotyje suteiktas paslaugas paskaičiavimo teisingumo užtikrinimas.

Muitinės tarpininko atstovo pareigos – pranešimas muitinei jog atstovauja kitam asmeniui ir pateikimas visų jo įgaliojimą patvirtinančių dokumentų.

Prekių kasininko pareigos – mokesčių už krovinių vežimą ir stotyje suteiktas paslaugas paskaičiavimo teisingumo užtikrinimas.

Vyresniojo kasininko pareigos – atliktų krovinių vežimo bei papildomų paslaugų pajamų apskaitų vykdymas, klientų informavimas apie bendrovės teikiamas paslaugas.

Sandeliavimas - didelę dalį pelno gauna išnuomavę patalpas, sandelius, kitoms šalims.

Stotelė – kitaip sakant AB „Lietuvos Geležinkeliai“ yra kaip tarpine stotelė, kadangi šalis yra tranzitine, jungia aplink esančias šalis, todėl vežami kroviniai gali būti iškraunami stotyje už tam tikrą mokestį ir pasiemant po tam tikro laiko

Riedmenų užsakymas ir nuvarymas – kitaip tariant užsakytų pilnų, tuščių vagonų pristatymas į iškrovos/krovos vietas

Vagonų valymas – tai yra už tam tikrą mokestį išvalomi purvini, užteršti traukinių vagonai

Vagonų taisymas – tai yra pažeistų, deformuotų traukinio vagonų taisymas už tam nustatytą tvarką mokestį

Vilkikų autoparkas. Atliekant praktika AB „Lietuvos geležinkeliai“, stoties viršininkas taip pat parodė ir sunkiųjų sausumos transporto priemonių autoparką. Jį sudaro didelė betoninė aikštelė, esantį geležinkelio kieme. Telpa iki 150 krovininių vilkikų. Manau, jog tai tikrai puikus bendrovės sumanymas, kadangi atvyksta žmonės iš įvairiausių šalių, o ši aikštele būtent ir leidžia praleisti naktį ar pailsėti vėl prieš ilgą kelionę vežant krovinį.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ vykdo įvairius maršrutus keleivių, tiek šalies viduje, tiek užsiima ir tarptautiniais keleivių vežimais. Kalbant apie krovinius bendrovė teikia vartotojams, krovinių pervežimą, jų saugojimą ar net sandeliavimą geležinkelio stotyje.

  • Microsoft Word 236 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2385 žodžiai)
  • Kolegija
  • Unte
  • Keleivių pervežimo kelių transportu ypatumai AB „Lietuvos geležinkeliai“ veikla
    10 - 2 balsai (-ų)
Keleivių pervežimo kelių transportu ypatumai AB „Lietuvos geležinkeliai“ veikla. (2017 m. Vasario 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/keleiviu-pervezimo-keliu-transportu-ypatumai-ab-lietuvos-gelezinkeliai-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 10:49
×