Keleivių saugumo, apsaugos, navigacijos, ryšio, valytuvų ir kitos paslaugų sistemos


Įžanga. Automobilių saugumo sistemos. Automobilio traukos kontrolės sistema. ESP- elektroninė stabilumo kontrolės sistema. Susidūrimo prevencijos sistemos. Automobilio apsaugos sistemos. Adaptyvinės apsaugos sistemos. Apsauga nuo atviros vagystės. GSM apsaugos sistema. Navigacijos sistemos. Automobilio ryšio įrenginiai. Valytuvai. Išvados.

Darbo tikslas: nagrinėti pagrindinius keleivių saugumo, apsaugos, navigacijos, ryšio, valytuvų ir kitas paslaugų sistemas. Darbo uždaviniai: Susipažinti su pagrindiniais keleivių apsaugos, saugumo, navigacijos, ryšio, valytuvų ir kitų paslaugų reikalavimais. Susipažinti su sistemų funkcijomis. Susipažinti su pagrindiniais sistemų parametrais. Susipažinti su klasifikacija ir veikimo principu.

Šiuolaikiniai automobiliai sparčiai tobulėja, todėl saugumo, komforto, ergonomikos lygis sparčiai kyla. Tam užtikrinti taikomos vis naujesnės ir pažangesnės technologijos ir sistemos.

Automobilinė navigacija. Ši įranga parodo trumpiausią kelią, padeda suplanuoti kelionės maršrutą iki reikiamos vietos. Teikia duomenis apie buvimo vietą, judėjimo greitį, aukštį virš jūros lygio. Automobilio navigacijos privalumai: Navigacijos prietaisai yra nuolat tobulinami, jų galimybės ir parodymų tikslumas gerėja. Rinkoje yra labai didelis navigacijos prietaisų pasirinkimas. Paprasta naudoti; Kainos yra prieinamos.

Vairuotojas per priekinį automobilio stiklą gauna beveik visą informaciją apie eismo sąlygas ir kelio dangos būklę. Šis stiklas nuolat turi būti švarus, todėl yra aprūpintas valytuvais ir apipurškimo įranga. Valytuvai veikia elektros variklio pagalba. Valytuvų veikimo greitis yra valdomas svirtimi sumontuota prie vairo. Šiuolaikiniuose automobiliuose yra sumontuoti kritulių davikliai, kurių pagalba valytuvų greitis yra automatiškai valdomas.

Išnagrinėjau pagrindines keleivių saugumo, apsaugos, navigacijos, ir ryšio sistemas. Susipažinau su duotų sistemų funkcijomis ir veikimo principais.

  • MS PowerPoint 78 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (1204 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolis
  • Keleivių saugumo, apsaugos, navigacijos, ryšio, valytuvų ir kitos paslaugų sistemos
    10 - 4 balsai (-ų)
Keleivių saugumo, apsaugos, navigacijos, ryšio, valytuvų ir kitos paslaugų sistemos. (2015 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/keleiviu-saugumo-apsaugos-navigacijos-rysio-valytuvu-ir-kitos-paslaugu-sistemos.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 10 d. 15:33
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo