Keleivių transportavimas keltu - verslo planas


Verslo plano santrauka. Veslo idėja ir jos aprašymas. Rinka ir konkurencija. Veiklos organizavimas ir pardavimų prognozė. Valdymas ir darbuotojai. Galimybės ir rizika. Finansų planas ir finansų strategija. Priedai.


Mes galime pristatyti save paprastu būdu - mes tapsime tiltu į Kuršių Neriją. Mūsų siekis tapti unikalia ir aplinkai draugiška įmone, teikiančia saugias (ne tik žmonėms, bet ir gamtai) keleivių transportavimo paslaugas keltu, kuris sujungs du Kuršių Marių krantus – Rusnę ir Nidą.

Mūsų tikslas - pasitelkiant naujausias technologijas, suteikti klietams reikalingą paslaugą ir užimti dar pilnai neišnaudotą rinkos dalį.

Verslo plane siūloma viešojo, bei privačiojo sektoriaus partnerystė įgyvendinat svarbų projektą ne tik vietiniu, bet ir valstybiniu mastu.

Kuršių nerijos geografinė padėtis įtakoja trasportavimo paslaugų poreikį vandens trasportu, kadangi vienintelis susisiekimas tik Kuršių Mariomis. Šiuo metu į Kuršių neriją automobilius transportuoja tik iš Klaipėdos miesto, įmonė AB ,,Smiltynės perkėla“.

Mūsų tikslas užimti dar neišnaudotą rinkos dalį – pradėti linijinę laivyba Kuršių Mariomis iš/į Rusės salos į/iš Nidos. Maršrutas sujungtų du Lietuvos ir užsienio turistų traukos centrus.

Rusnė – vienintėlė Lietuvos sala, miestelis įsikūres Nemuno upės deltoje. Didelę dalį Nemuno deltos regioninio parko užimantis Rusnės miestelis, pritraukia turistus dėl savo gamtos unikalumo ir nykstančių ir retų paukščių gausa.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1020 žodžiai)
  • Kolegija
  • Airė
  • Keleivių transportavimas keltu - verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Keleivių transportavimas keltu - verslo planas . (2018 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/keleiviu-transportavimas-keltu-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 18 d. 15:36
×