Keleivių vežimas tolimujų reisų autobusiais


Logistikos kursinis darbas. Keleivių vežimas tolimujų reisų autobusiais. Įvadas. Pagrindinių bendrovių apžvalga. Uab „toks“ aprašymas. Uab „kautra“ aprašymas. Uab „busturas“ aprašymas. Uab „klaipėdos autobusų parkas aprašymas“. Uab „panevėžio autobusų parkas“ aprašymas. Tolimojo susisiekimo organizavimas, reguliavimas ir reglamentavimas. Darbo organizavimas. Eismo organizavimas. Autobusų stočių veikla. Eismo tvarkaraščiai. Reguliavimas ir reglamentavimas. Socialinė parama. Teisė važiuoti nemokamai. Teisė įsigyti važiavimo bilietą su nuolaida. Teisė įsigyti vienkartinį važiavimo tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais bilietą su. Procentų nuolaida. Teisė į transporto išlaidų kompensaciją. Draudimas. Keleivių draudimas. Vairuotojų sauga darbe. Išvados. Literatūra.


Šiuo metu Lietuvoje turime ne vieną bendrovę teikiančią keleivių vežimus, eskursijas i užsienio šalis tolimojo susisiekimo maršrutais. Esanti konkurencija tarp bendrovių skatina siekti didesnės kokybės paslaugų teikime. Prasidėjusi ekonominė krizė taip pat įnešė nemažai pokyčių, tiek teigiamų tiek ir neigiamų. Sumažėjus keleivių srautams nemažai reisų pasidarė nuostolingais, todėl teko jų atsisakyti, ir kai kurios šalies vietovės liko beveik be susisiekimo. Tačiau yra ir teigiamų ženklų. Sumažėjus keleivių skaičiui, jie pasidarė „brangesni“, ir kad prisivilioti jų daugiau teko investuoti į aptarnavimo kokybę. Nemažai buvo padaryta investicijų į autobusų parko atnaujinimą, taip pat ir į pačių stočių atnaujinimus, atsirado daugiau kitų naudingų paslaugų.

  • Logistika Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Marius
  • 21 puslapis (4796 žodžiai)
  • Universitetas
  • Logistikos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 301 KB
  • Keleivių vežimas tolimujų reisų autobusiais
    10 - 1 balsai (-ų)
Keleivių vežimas tolimujų reisų autobusiais. (2013 m. Balandžio 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/keleiviu-vezimas-tolimuju-reisu-autobusiais.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 23:57