Keleivių vežimas verslo planas


Keleiviu vezimo verslas. Keleiviu pervezimo verslas. Keleiviu vezimas verslas. Keleiviu vezimo imones verslo planas. Verslas keleiviu gabenimas. Keleiviu vezimo rinkos analize. Keleiviu vezimo kursinis. Verslas keleiviu vezimas. Keleiviu vezimas i uzsieni verslas. Marketingo vezimo planas.

Įvadas. I. Verslo aprašymas. Marketingas. Rinkos analizė. Paslaugos aprašymas. Kainos, jų nustatymas. Rėmimas. Pardavimų prognozė. Veiklos organizavimas. Paslaugos teikimo procesas. Patalpos, įranga bei transportas. Žaliavos ir tiekėjai. Organizacinis planas. Organizacinė struktūra. Darbuotojai ir jų funkcijos. Finansai. Finansavimo poreikiai ir šaltiniai. Veiklos finansinis planas. Išvados. Literatūra. Kadangi lietuvoje gyvenimo saligos negerėja. Vis daugiau žmoniu keliauja gyventi, dirbti ar mokytis i užsienį. Tad labai paplito keleivių vežimo paslaugos mikroautobusiukais. Žmones renkasi toki keliavimo buda vien del pigesnes keliones.

Kadangi Lietuvoje gyvenimo saligos negerėja. Beabejo konkurentu sioje srytije netruksta. Augančios konkurencijos sąlygomis vis labiau aušiuo metu vežimo paslaugomis naudojasi ne tik pavieniai asmenis, bet ir bendroves besiverčiančios darbinku vežimu is Lietuvos galvoju atidaryti keleivių vežimo firma ,,keliauk laisvaiįmonė turės viena centra kėdainiuose. Jame dirbs buhalteris ir direktorius. Su mikroautobusiukų važinės du vairuotojai. Jie pasikeisdami veš keleivius.

Direktorius priimines uzsakimus ir bendraus su keleiviais del ju keliones. Taip pat jis priziurės, kad žmones būtu laiku ir vietoj paimti ir nuvežti į sūtartą vietą. Buhalteris tvarkys įmonės buhalteriją.

įmonės strateginis tikslas – sukurti tokią paslaugą, kuri geriausiai tenkintų vart remiantis rasta informacija vis daugiau jaunu žmoniu keliauja i vokietija mokytis ir užsidirbti savo gyvenimui. Dažniausiai jie važiuoja neilgam laikui dėl to darbas turetu nesustoti.

Pagal www. Lrytas. Lt informacija vokietija nuo gegužės pirmosios panaikina apribojimus darbo jėgos judėjimui iš Lietuvos ir kitų valstybių, kurios 2004 metais tapo europos sąjungos (es) narėmis. Statistika rodo, kad į vokietiją pernai išvyko tūkst. 800 Lietuvos gyventojų - ji buvo ketvirtoji pagal populiarumą šalis emidyrektoriūs turės priimineti užsakymus. Varuotojai kiekviena savaite važiuos į vokietija du kartus. Vairuotojai išvažiuos valandą iš kėdainių ir maždaug kyta dieną tokiu laiku būs vokietijoje berlyne kelikeleiviai būs vežami patogiu mikroautubusiukų. Jiems būs suteiktos visos saligos, kad kelionė būtų patogi ir neprailgtu. Jiems degalus pilsim palankiausias kainas siulančiose degalines kuri

  • Microsoft Word 79 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (867 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marius
  • Keleivių vežimas verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Keleivių vežimas verslo planas. (2011 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/keleiviu-vezimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 20:26
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo