Keleivių vežimo kelių transportu ypatumai praktikos ataskaita


Įvadas. Keleivių vežimo kelių transportu ypatumai. Keleivių vežimas kelių transportu. Krovinių vežimo kelių transporto ypatumai. Krovinių vežimas kelių transportu. Krovinių vežimo keliais teisinis reguliavimas. Krovinių vežimo kelių transportu ypatumai psaulyje. Kelių transporto privalumai ir trūkumai. Tarptautinių skubių verslo siuntų bendrovė „Tnt Lietuva“. Išvados. Literatūros ir informacijos šaltinių sąrašas.

Keleivinį transportą galima skirstyti pagal sausumos, vandens ir oro susisiekimo priemones.

Į gamyklas transportu pristatomos medžiagos, žaliavos, kuras. Gamykloje medžiagos ir žaliavos pristatomos transportu į jų perdirbimo vietas. Pagaminti gaminiai gabenami į sandėlius laikinam sandėliavimui. Ir pagaliau pagaminta produkcija vartotojams transportu pristatomas į jos vartojimo vietas, kurios yra nutolusios nuo gamintojo skirtingais atstumais. Transportas yra glaudžiai susijęs su kitomis ūkio šakomis, jo darbas privalo būti gerai organizuotas. Transportas tiesiogiai įtakoja į atskirų ūkio šakų veikla ir jų ekonomika.

Skirtingų valstybių nacionaliniai įstatymai skirtingai reglamentuoja sutarčių, taip pat ir vežimo, sudarymo tvarką, formą, vykdymą, šalių atsakomybę. Transporto teisė priklauso tai sričiai, kuriai itin reikalingas pagrindinių nuostatų vienodas supratimas bei aiškinimas. Lietuvos integracijos į Europos Sąjungą procese svarbu, kaip Lietuva laikosi tarptautinių sutarčių ir susitarimų, taip pat ir vežimų srityje.

Kroviniu disponuojančiu asmens teises duoti nurodymus vežėjui;

Kai kurios gavėjo teisinio statuso, ieškinio senaties, teisingumo klausimus ir kt.

  • Microsoft Word 187 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2781 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vaida
  • Keleivių vežimo kelių transportu ypatumai praktikos ataskaita
    10 - 6 balsai (-ų)
Keleivių vežimo kelių transportu ypatumai praktikos ataskaita. (2015 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/keleiviu-vezimo-keliu-transportu-ypatumai-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 19:27
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo