Keleivių vežimo logistinė samprata


Keleivių vežimas. Keleivių vežimo logistinė samprata. Pagrindinė viso proceso dalis yra keleivis Keleivis – tai asmuo. Keleivių pervežimo proceso modelis. Antroji sudedamoji proceso. Keleivių vežimo būdų klasifikavimas. Koncepcija, grindžianti keleivių vežimą Akcentuojami logistiniai principai. Keleivių vežimas klasifikuojamas. Keleivių vežimo būdai priklauso nuo procese naudojamų transporto priemonių Jeigu naudojamasi oro transportu. Keleivių vežimo schema. Keleiviai gali būti vežami reguliariais. Išskiriant svarbiausią keleivių vežimo būda. Viešojo transporto darbo principai bilietai, jų pardavimas ir grąžinimas. Visiems keleiviams taikomas tas pats bilieto tarifas už nuvažiuotą atstumą. Pinigai už bilietus grąžinami ligos ar nelaimingų atsitikimų atvejus. Viešojo transporto darbo principai KELEIVIŲ VEŽIMAS. Įlipti į transporto priemonę pirmumo teisę turi bilietus įsigiję keleiviai. Viešojo transporto darbo principai EKIPAŽO TEISĖS. Išlaipinti keleivius, atsisakiusius sumokėti už važiavimą. Viešojo transporto darbo principai EKIPAŽO PAREIGOS. Užtikrinti saugų keleivių ir bagažo vežimą. Viešojo transporto darbo principai BAGAŽO VEŽIMAS. Transporto priemonės salone kiekvienas keleivis turi teisę nemokamai vežtis vieno rankinio bagažo. Transporto priemonėmis draudžiama vežti lengvai užsidegančias. Keleivių vežimas įvairiomis transporto priemonėmis. Keleivių pervežimas yra atliekamas naudojant įvairias transporto priemonių rūšis. Transporto priemonės keleivių pervežimo praktikoje yra skirstomos įvairiai pagal aplinką. Keleiviai gali važiuoti privačiuoju ar viešuoju. Svarbiausiomis viešojo transportavimo priemonėmis galima laikyti keleivių pervežimą kelių. Mieste keleivius veža. Keleivių pervežimo transporto priemonių rūšių privalumai ir trūkumai. Keleivių vežimą organizuojantys ir įgyvendinantys subjektai. Dažniausiai kalbant apie viešąjį transportą galima išskirti šiuos elementus Vartotojai (keleiviai) – pigiai. Keleivių vežimą, galima organizuoti atitinkamų srautų. Tipinė keleivių pervežimo paslaugų teikimo paklausos ir pasiūlos požiūriu schema.


Pagrindinė viso proceso dalis yra keleivis Keleivis – tai asmuo, kuris nėra vairuotojas arba ekipažo narys, kurie keliaujant tai transporto priemone neatlieka jokio su transportu susijusio darbo. Keleivių pervežimui naudojamas keleivinis transportas.

Antroji sudedamoji proceso dalis – keleivių pervežimas Keleivių pervežimas yra keleivių gabenimas (transportavimas) iš vieno punkto į kitą, naudojant šiame procese vieną ar kelias transporto priemones Keleivių vežimas keliuose: Žmonių transportavimas mokamais ir nemokamais maršrutais, panaudojant kelių infrastruktūroje viešas ar privačias transporto priemones.

Koncepcija, grindžianti keleivių vežimą: Akcentuojami logistiniai principai, kurių esmė glūdi tame, kad nustatytas transporto priemonių vienetų skaičius, jo darbo režimas ir važiavimo maršrutai garantuotų keleivių pristatymo į adresatą saugumą, patikimumą ir kokybiškumą.

Keleivių vežimas klasifikuojamas į šiuos lygius: miesto priemiestinis tarpmiestinis tarptautinis (tarpkontinentinis) Jeigu šalis didelė (vyrauja daug stambių regionų), tai keleivių pervežimo sistema šioje šalyje, gali būti skirstoma į dvi esmines kategorijas: tolimojo susisiekimo regioninio susisiekimo.

Keleivių vežimo būdai priklauso nuo procese naudojamų transporto priemonių: Jeigu naudojamasi oro transportu, tai keleivių pervežimas gali būti vietinis ir tarptautinis. Jeigu naudojamasi kelių transportu, kalba eina apie miesto, priemiestinį, tarpmiestinį ir tarptautinį keleivių pervežimą. Kai pasitelkiamas geležinkelių transportas, gali būti naudojamas tarpmiestinis ir tarptautinis keleivių pervežimas. Esant jūrų transportui, vykdomas tarptautinis jūrų 13 pervežimas ir pervežimas šalies viduje vidaus vandenimis.

  • MS PowerPoint 757 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (1341 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zygimantas
  • Keleivių vežimo logistinė samprata
    10 - 1 balsai (-ų)
Keleivių vežimo logistinė samprata. (2020 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/keleiviu-vezimo-logistine-samprata.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 23:45
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo