Keliai praktikos ataskaita


Įvadas. Bendroji dalis. Truputis kelių istorijos. Įmonės strateginiai tikslai. Techninė bazė. Struktūros schema. Pirmieji įspūdžiai apie įmonę. Ką įmonėje veikiau praktikos metu. Darbo įmonėje organizavimas. Dalyvavimas įmonės veikloje. Bendravimas su kolektyvu, integravimasis į jį. Ką naujo sužinojau. Užduoties punktų įvykdymo ataskaita. Darbo gaisrinė ir aplinkos sauga. Pagrindinės įrangos ir technikos ūkis. Nagrinėjamas agregatas. Trumpai apie krautuvą. Pkarovėjo panaudojimas įmonėje. Pakrovėjo valdymas. Pakrovėjo bei jo kaušo eksplotacija. Mano praktikos nauda įmonei. Pastabos apie praktikos bazę, praktiką. Išvados apie praktikos naudingumą, praktikos bazės tinkamumą. Pasiūlymai ir patarimai praktikai pagerinti. Patarimai būsimiems praktikantams.

Universitete studentas supažindinamas tik su teorine specialybės puse, todėl gamybinė praktika labai reikalinga norint studentą supažindint ir su praktine dalimi. Praktika padeda studentui susipažinti su jo galimo darbo pobūdžiu, pritaikyti gautas žinias universitete arba net įsidarbinti įmonėje.

Praktikos kokybė priklauso nuo praktikos vadovo esančio įmonėje, jo suteikiamų konsultacijų, jo skiriamo dėmesio studentui, kuris ateityje gali tapti įmonės darbuotoju.

Praktiką atlikau VĮ „Vilniaus regiono keliai“ Švenčionių kelių tarnyboje. Man buvo suteiktos puikios sąlygos atlikti praktiką, susipažinti su darbais, kuriuos atlieka darbininkai vasaros metu.

  • Technologijos Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 628 KB
  • 2013 m.
  • 28 puslapiai (4270 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zygazz
  • Keliai praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Keliai praktikos ataskaita. (2013 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/keliai-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 14:56
×