Keliamųjų kranų techninis patikrinimas ir priežiūra


Keliamųjų kranų techninis patikrinimas ir priežiūra. Įvadas. Tiltinis kranas. Elektrinė talė. Rankinė talė. Krano darbo vadovas. Bendroji dalis. Pavaldumas ir tarpusavio ryšys. Pareigos. Teisės. Duomenų įrašai. Specialiųjų tarnybų telefonai. Kroviniai ir jų klasifi kacija. Kėlimo kranų naudojimo taisyklės. Kėlimo kranų saugaus naudojimo taisyklės. Krovinių užkabinimas. Nurodymai. Išvados. Naudota literatūra.

Pirmiausiai išsiaiškinome kas yra kroviniai ir kokių rūšių jie yra. Kroviniai – tai įvairios (įpakuotos arba ne) gabenti, kilnoti, sandėliuoti paruoštos įvairios būsenos (kietos, birios, skystos, dujinės) medžiagos, įvairaus dydžio gaminiai, žmonės (taip pat ir amunicija, ir ginklais apkrauti kariai), paukščiai, gyvuliai, žemės ūkio produktai, statybinės medžiagos, karo technika, pavojingosios medžiagos.

Išsiaiškinome kokios yra kranų saugos kėlimo taisyklės. Naudojant kėlimo kranus būtina vadovautis Darbo įrenginių naudojimo bendraisiais nuostatais ir taisyklėmis.

Taip pat išsiaiškinome krovinių užkabinimo taisykles ir reikalavimus.

Taigi galime teigti, kad svarbiausiai yra atsižvelgti ir laikytis į taisykles, nurodymus, įstatymus ir reikalavimus. Kelti krovinius virš gamybinių ar gyvenančių pastatų reikia žinoti visus reikalavimus ir nuostatas.

  • Microsoft Word 518 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (1971 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rolandas
  • Keliamųjų kranų techninis patikrinimas ir priežiūra
    10 - 3 balsai (-ų)
Keliamųjų kranų techninis patikrinimas ir priežiūra. (2014 m. Rugsėjo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/keliamuju-kranu-techninis-patikrinimas-ir-prieziura.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 02:16
×