Kelio tiesimo darbų organizavimas


Kelio tiesimo reikalavimai. Linijiniai kelio tiesimo darbai. Koncentruoti kelio darbai. Gelezinkelio transporto keliu technologines korteles. Keliu tiesimo darbu organizavimas.

Įvadas. Darbo tikslai ir uždaviniai. Kelio tiesimo proceso dalyviai, jų pareigos ir teisės. Sutarčių sudarymo sąlygos ir jų strruktūra. Informacija apie statybos draudimo tvarką. Tiesiamo kelio sąlygos ir techniniai duomenys. Kelio tiesimo metodo parinkimas. Paruošiamieji darbai ir kelio statiniai. Srauto greičio skaičiavimas. Linijiniai žemės darbai ir jiems atlikti reikalingų mechanizmų komplektavimas. Koncentruoti žemės darbai ir jiems atlikti reikalingų mechanizmų komplektavimas. Kelio pagrindui ir dangai reikalingų medžiagų kiekio skaičiavimas. Kelio pagrindo ir dangos įrengimui reikalingų mechanizmų komplektavimas. Autotransporto darbų organizavimo paskaičiavimas. Darbų saugos reikalavimai kelio tiesimo metu. Aplinkosaugos reikalavimai, statybos vietos ir rezervų sutvarkymo darbai. Pagalbinių laikinųjų pastatų ir mechanizmų stovėjimo vietų aikštelė(brėžinys). Žemės masių paskirstymo grafikas(brėžinys). Kalendorinis darbų atlikimo ir darbo jėgos pareikalavimo grafikas(brėžinys). Žemės sankasos įrengimo technologinė kortelė(brėžinys). Kelio pagrindo ir dangos įrengimo technologinė kortelė. Linijinis darbų atlikimo grafikas (brėžinys).

Kelias buvo ir bus svarbus visuomenės gyvenime. Lietuvai tapus Europos Sąjungos, nare bei nebelikus vidinių Europos Sajungos šalių sienų, magistraliniuose keliuose labai padidejo eismo intensyvumas Lenkijos kryptimi. Per pastaruosius 10 metų bendras eismo intensyvumas Lietuvos magistraliniuose ir krašto keliuose padidėjo apie du kartus. Didėjant eismo intensyvumui, padidėjo ir investicijos keliams kuriuose reikia tvarkyti pažaidas, pjauti žole šaligatviuose ir rekonstruoti suirusiuis kelius.

Automobilių kelių tiesimo darbų projektą atlikau imdamas duomenis iš techninio projekto: masių kiekių, techninių duomenų ir pan. Taip pat naudota literatūra iš mašinų našumui parinkti. Kelią numačiau tiesti srautiniu metodu. Šiuo atveju griežtai laikiausi darbų tvarkos. Srauto greičio skaičiavimui numačiau, kiek laiko užtruks kelio tiesimas. Kursiniame darbe numačiau pagrindinius mechanizmus, kuriais bus atliekami darbai žemės sankasoje. Kasti ir gabenti gruntą numačiau ekonomiškus ir racionalius atstumus.

  • Statyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 174 KB
  • 2013 m.
  • 61 puslapis (13237 žodžiai)
  • Kolegija
  • Marius
  • Kelio tiesimo darbų organizavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kelio tiesimo darbų organizavimas. (2013 m. Rugpjūčio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelio-tiesimo-darbu-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:38
×