Kelionė baidarėmis Ūlos upe


Kelionė baidarėmis Ūlos upe. Ūlos upė. Kainoraštis. Transportas, kuriuo būsite nuvežti ir parvežti į stovyklą. Ruošiantis kelionei svarbiausia atsiminti, jog. Maršrutas (per dieną patariama plaukti apie 5val). Maršruto žemėlapis. Stovyklavietė. Krokšlys – Rudnia už ~3val. kelio. Štai kas jūsų laukia ? Už kito pasukio skardis. Stovyklavietė. Rudnia – Košėtas už ~3val. kelio čia jūs turėtumėt įsikurti nakčiai. O štai dar smagumo ? Saugokit galvas, jūs skrendat! Pastaba Šio krioklio. Stovyklavietė. Košėtos – Pauosupė už 1val. kelio. Šiek tiek kliūčių. Sveikinu pasiekėt kelionės tikslą!!!

Dviejų dienų maršrutas: Kruokšlys - Rudnia ~3val. Rudnia - Kašėtos ~3val. Kašėtos - Pauosupė ~1val. Pauosupė - Pauosupės stovyklavietė ~1,5val. Kruokšlys - Rudnia - Košėtos - Pauosupė - Pauosupės stovyklavietė ~9val.

StovyklavietėRudnia – Košėtas už ~3val.kelio čia jūs turėtumėt įsikurti nakčiai.

Pastaba:Šio krioklio akmenys dabar yra nugludinti ir jis nebėra toks aukštas kaip vaizduojama nuotraukoje, norintys pamatę tiltą, baidarę persineša. Jis dabar atrodo štai taip. Nuo krioklio 5-10m. yra salelė kurioje galite išlipti ir šaka į kurią galite įsikabinti, jei jūsų baidarė apvirto.

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 2813 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (272 žodžiai)
  • Aistė
  • Kelionė baidarėmis Ūlos upe
    10 - 3 balsai (-ų)
Kelionė baidarėmis Ūlos upe. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelione-baidaremis-ulos-upe.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 15:00
×