Kelionė į Belgiją


Įvadas. Pasirinkto miesto apžvalga. Kaip nuvykti į pasirinktą miestą. Kelionė lektuvu. Kelionė keltu. Kelionė traukiniu. Kelionė autobusu. Kelionė automobiliu. Apgyvendinimo paslaugos. Maitinimas. Lankytinos vietos. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Šiame darbe aprašoma kelionė ir gyvenimas Belgijos sostinėjė – Briuselyje. Pasirinkau šį miestą, nes tai vienas iš svarbiausių miestų Europos Sąjungoje ir norėjau artimiau „susipažinti“ su juo, jo istorija, tradicijomis ir kt. Be to, man Belgija yra viena iš gražiausių šalių Europoje, turtinga savo istorija, puoselėjanti gilias tradicijas ir kupina įvairių stilių pastatų.

Pirmoji darbo dalis – trumpa pasirinkto miesto apžvalga: teritorija, gyventojai, turizmas ir t.t. Antroji dalis – kaip nuvykti į pasirinktą miestą, išnagrinėsiu kiekvieną keliavimo būdą: oru, auto, geležinkelio bei vandens. Pateiksiu tvarkaraščius, laikus. Stengsiuosi pateikti keletą viešbučių, jų kainoraščius ir teikiamas paslaugas. Toliau pateiksiu kelių tipų restoranų ar kavinių adresus. Taip pat trumpai apžvelgsiu tradicinius Belgiškus patiekalus. Paskutinėje dalyje pateiksiu keletą svarbiausių lankytinų vietų, kurias būtina aplankyti atvykus į Briuselį.

Darbo tikslai:

1.Įgyti įgūdžių informacijos surinkimui iš įvairių šaltinių.

2.Išmokti gautą informaciją tinkamai susisteminti ir pateikti nustatyta tvarka.

Darbo uždaviniai:

1.Savarankiškai suorganizuoti kelionę į pasirinktą miestą.

2.Nurodyti kelias skritingas apgyvendinimo ir maitinimosi vietas.

3.Nurodyti lankomiausias miesto vietas.

4.Pateikti darbo išvadas.

  • Microsoft Word 1118 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (2588 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sajus
  • Kelionė į Belgiją
    9 - 1 balsai (-ų)
Kelionė į Belgiją. (2012 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelione-i-belgija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 03 d. 15:33
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo