Kelione į Estiją ir Islandiją Tarptautinės ekonomikos namų darbas


Įvadas. Trumpai apie Estiją. Įdomūs faktai apie Estiją. Lankytinos vietos Estijoje. Tuhala raganų šulinys. Turisalu skardis. Keilos krioklys. Trumpai apie Islandiją. Įdomūs faktai apie Islandiją. Lankytinos vietos Islandijoje. Žydroji lagūna. Myvatno ežeras. Jokulsarlon lagūna. Geysir. Gulfoso krioklys. Askja. Maršrutas. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Ypač populiarėja pažintinės kelionės autobusu ar skrydžiai savaitgaliais. Lietuviai linkę keliones organizuoti paskutinę minutę, nes paskutinės minutės bilietai, kaip žinome, dažnai būna labai pigūs, tad labai gera proga pasinaudoti tokiomis akimirkomis ir pažinti kitas pasaulio šalis.

Darbo tikslas - pateikti informaciją apie vieningos valiutos svarbą tarptautinei prekybai, bei apžvelgti Maltos ekonominius rodiklius.

Pagrindinės susisiekimo priemonės šalyje: autobusai, kurie kursuoja nuo 6.30 iki 12 val.

Islandijoje tik 320 000 gyventojų, bet jie turi net tris Mis World laimėtojas;

Islandų kalboje nėra žodžio „prašau“.

Taigi, 10 dienų kelionė į Estiją bei Islandiją kainuotų1130,5 Eur. neįskaičius maitinimo, vykimo į lankytinas vietas. Ši kelionė suplanuota, bandant surasti pačią minimaliausią sumą, už kurią būtų galima pabuvoti Islandijoje bei Estijoje. Tad nieko nedelskim ir vykim į pasirinktas šalis!

Ecolines, žiūrėta [2016-04-23]. Prieiga per internetą: https://legacy.ecolines.net/index.php?;

  • Microsoft Word 716 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1521 žodžiai)
  • Universitetas
  • Donataaa
  • Kelione į Estiją ir Islandiją Tarptautinės ekonomikos namų darbas
    10 - 9 balsai (-ų)
Kelione į Estiją ir Islandiją Tarptautinės ekonomikos namų darbas. (2016 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelione-i-estija-ir-islandija-tarptautines-ekonomikos-namu-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 21:32
×