Kelionė į Palangą ataskaita


Turizmo praktikos ataskaita. Kelionė į Palangą. Įvadas. Palangos TIC. Gintaro meistrų gildija. Palangos Birutės parkas. Palangos gintaro muziejus. Apibendrinimas.


•TIC yra begalo naudingas, tiek turistams, tiek vietiniams gyventojams, savo veikla prisidedantis prie ekonomikos skatinimo kurortiniame mieste.

•Gintaro meistrų gildija ne tik skatina gintaro dirbinių pardavimą, tačiau ir amato plitimą, vis daugiau žmonių susidomi gintaro apdirbimu ir pradeda dar labiau vertinti gintarinius dirbinius.

•Palangos Birutės parkas ne tik pritraukia daugybę turistų bei interesantų iš visos Lietuvos ar net Europos, bet ir garsina savo parko bei Palangos miesto vardą užsienio šalyse.

•Palangos gintaro muziejus dėl savo didelės ir unikalios gintaro dirbinių kolekcijos pritraukia daugybę turistų, kelia susidomėjimą, taip garsindamas, ne tik Palangos, bet ir Lietuvos vardą.

Kelionė į Palangą ataskaita. (2013 m. Lapkričio 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/kelione-i-palanga-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:19