Kelionė į Palangą skaidrės


Kelionė Lietuvoje. Maršrutas. ~230km. Jūros tiltas. Sunku įsivaizduoti Palangą be jūros tilto. J. Basanavičiaus gatvė. Tai centrinė miesto gatvė. Anksčiau ši gatvė buvo vadinama Tiškevičiaus gatve ar bulvaru. Palangos papludimys. Daugiausiai žmonių (ypač vasarą) į Palangą plūsta dėl to. Jei norite pabūti ilgiau nei vieną dieną. Tikriausiai tiek toli. Kiek pinigų reiktu skirti kelionei. Automobilio kuras- ~67? Maistas – būnant 2 dienas mano šeima išleistu ~.

Jei norite pabūti ilgiau nei vieną dieną.

Tikriausiai tiek toli nuvažiavus nieks nenorėtu važiuoti namo tą pačią dieną ir tikriausiai nevažiuosite į Palangą šaltuoju metų laiku, o jei orai bus karšti, tai galbūt norėsite pabūti dar ilgiau, tuomet kainuos šiek tiek brangiau, tačiau nakvoti 1 naktį mažuose nameliuose kainuotu apie 20Є (priklausomai nuo žmonių skaičiaus).

Automobilio kuras- ~67Є Maistas – būnant 2 dienas mano šeima išleistu ~25Є, tačiau, jei nei kart neisite į kavinę ar restoraną – išleisite mažiau.

  • MS PowerPoint 875 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (221 žodžiai)
  • Ugnius
  • Kelionė į Palangą skaidrės
    10 - 9 balsai (-ų)
Kelionė į Palangą skaidrės. (2015 m. Vasario 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelione-i-palanga-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 18:19
×