Kelionės į Londoną organizavimas


Turizmo kursinis darbas. Įvadas. Pasirinkto kelionės tikslo apžvalga. Valstybė ir pasirinktas miestas. Geografinės žinios. Kitos žinios. Žemėlapis. Nuvykimo galimybės. Reisiniais lėktuvais. Reisiniais autobusais. Automobiliu. Gyvenamosios vietos pasiūlymai. Maitinimosi galimybės. Retoranai. Tradicinė britų virtuvė. Lankytinos vietos. 8/. Išvados ir pasiūlymai. Informacijos šaltiniai.


Šį miestą pasirinkau, nes jau nuo mažens svajoju aplankyti Didžiosios Britanijos sostinę, kurioje yra išvystytas puikus turizmas. Taip pat mane Londonas žavi savo istorija, savo kultūros papročiais ir, žinoma, savo grožiu bei turtingumu.

Šio darbo tikslas yra suorganizuoti kelionę į Londoną. Žmonės, norėdami keliauti, ieško įvairių galimybių pagal savo pajamas. Juos domina geriausi pasiūlymai, kainos, nuolaidos. Kiekvienas, ruošdamasis kur nors vykti, nori smulkiai viską žinoti apie ta vietovę. Jam svarbu, kur jis gyvens, kur maitinsis, kokiomis paslaugomis galės naudotis, kas jam bus reikalinga, todėl šiame darbe ir bus surašyta visa reikalinga informacija: pateiktos pagrindinės geografinės žinios: plotas, gyventojų skaičius, klimatas, sezoniškumas ir kt. Taip pat bus pateikti visi galimi kelionės būdai, transporto priemonės, įvairios maitinimosi įstaigos, įvairaus žvaigždučių skaičiaus viešbučiai ir, žinoma, svarbiauosios lankytinos vietos, kurias privalu pamatyti nuvykus į Londoną.

Jungtinės Karalystės- tai valstybė Vakarų Europoje, kurios plotas yra 243 610 km². Šioje valstybėje gyvena 63,7 mln. gyventojų, tačiau šis skaičius sparčiai auga. Šios valstybės nacionalinė sudetis: anglai 83,6%, škotai 8,6%, šiaurės airiai 2,9%, valai (velsiečiai) 4,9%; kiti 8%.

Žaliasis parkas (Green Park ) – vienas iš Karališkųjų Londono parkų, užimantis net 19 ha žemės ploto. Adresas: Green park.

Pigiausias ir patogiausias nuvykimas į šį miesta yra „Wizz Air“ aviakompanijos lėktuvu. Renkantis šį variantą, jūs turėsite nuvykti iki Vilniaus oro uosto, tačiau jūsų kelionė lėktuvu truks tik kelias valandas, kitaip nei vykstant automobiliu ar autobusu, todėl nuvykę į Lononą nejausite didelio nuovargio ir galėsite tuoj pat pradėti savo atostogas aplankydami pateiktus restoranus ir lankytinas vietas.

 • Turizmas Kursiniai darbai
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Samanta
 • 12 puslapių (1566 žodžiai)
 • Kolegija
 • Turizmo kursiniai darbai
 • Microsoft Word 548 KB
 • Kelionės į Londoną organizavimas
  10 - 4 balsai (-ų)
Kelionės į Londoną organizavimas. (2015 m. Gegužės 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/keliones-i-londona-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 10:51