Kelionės į Marselį organizavimas


Įvadas. Kelionės tikslo apžvalga. Nuvykimo galimybės. Gyvenamosios vietos pasiūlymai. Maitinimosi galimybės. Lankytinos vietos. Išvados, pasiūlymai. Naudoti informacijos šaltiniai.


Pasirinkau Marselį, nes jame niekada nesu buvusi. Tačiau mano tėtis dirbo Marselyje ir pasakojo man, koks šis miestas yra gražus. Taip pat mane nuo vaikystės žavėjo Prancūzija.

Valstybinė kalba – prancūzų. 51 % Prancūzijos gyventojų yra katalikai, 31 % − agnostikai arba ateistai, 10 % − kitų religijų atstovai, 4 % − musulmonai, 3 % − protestantai, 1 % − budistai, 1 % − judėjai. Prancūzijos valiuta – euras. Prancūzija yra CET (Centrinės Europos Laikas) laiko juostoje. Gyventojų daugumą sudaro prancūzai (apie 90%), įvairios etninės grupės - bretonai, flamandai, katalonai, baskai, korsikiečiai.

*Iš Paryžiaus į Marselį nuvykti galima su taksi, traukiniu (geležinkelio stotis Gare de Lyon) ar autobusu (autobusų stotis, adreasas: Place Victor Hugo, 13100 AIX – EN – PROVENCE).

**Persėdimuose keičiasi oro uostas. Iš Londono Liutono (angl. Luton) oro uosto reikia nuvykti į Stanstedo oro uostą (angl. Stansted Airport).

* Iš Paryžiaus į Marselį nuvykti galima su taksi, traukiniu (geležinkelio stotis Gare de Lyon) ar autobusu (autobusų stotis, adreasas: Place Victor Hugo, 13100 AIX – EN – PROVENCE).

Tarpinės nakvynės – kempingas Berlyne (adresas: Fangschleusenstrasse 40), kempingo kaina – 63.82 LT (18.50 €).

Nemokamas WiFi, oro kondicionierius, šildymas, dušas, plaukų džiovintuvas, nemokami higienos reikmenys, tualetas, vonios kambarys, telefonas, plokščiaekranis televizorius, arbatos / kavos aparatas.

Apartamentų viešbučio „Suite Affaire Marseille Vieux-Port“ adreasas: 4 Rue Coutellerie Marseille, Bouches-du-Rhone, 13002.

Svečių namai yra įsikūrę prie nuostabaus kraštovaiždžio. Netoli svečių namų yra Beaujolais vynuogynas.

Svečių namuose yra keturi kambariai, kuriuose gali miegoti iki trylikos žmonių. Kambariai yra pritaikyti ir neįgaliems žmonėms. Maistą gali pagaminti šeimininkė iš vietinių produktų arba galima nueiti iki vietinės kavinukės.

Svečių namų „Les chambres d’Agathe“ adresas: La Combe. Pašto Kodas: 69220. Miestas: Belleville. Padalinys: Rona.

Svečių namai yra isikūrę Marselioo centre. Šiuose svečių namuose yra penki kambariai.

*Už kambarius penktadieniais ir šeštadieniais 5 € reikia mokėti daugiau.

Prancūzijos nacionaliniai patiekalai yra Crème brûlée, suflė, tartaletė, eklerai, svogūnų sriuba ir sūris, kurio rūšių yra daugiau nei 300. Taip pat prancūzai labai mėgsta jūros gėrybes ir garsėja savo nuostabiais vynais.

Šių ir kitų Prancūzijos virtuvės patiekalų galima paraugauti šiose restoranuose ir kavinėse:

  • Turizmas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 357 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (2263 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Kelionės į Marselį organizavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kelionės į Marselį organizavimas. (2016 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/keliones-i-marseli-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:22
×