Kelionės maršrutas Filipinai


Darbas keliones marsrutas. Turizmo skaidrės apie keliones. Filipinai viza. Keliones marsrutas kaina galiojimo laikas. Turai keliones marsrutas. Skaidrės apie keliones. Ekskursijos maršruto analizė.

Filipinai – rojaus kampelis. Egzotika tiems kurie jos išsiilgę. Valiuta. Kalba. Sostinė. Laiko juosta. Viza. Paso galiojimo laikas. Filipinuose yra du metų laikai. Importuoti galima. Kelionės maršrutas filipinai: trijų salų turas. Spalvingo ir turtingo povandeninio pasaulio. Vilnius/ryga manila. Atvykimas į manilą, pasitikimas ir nuvežimas į viešbutį. Ekskursija po manilą. Filipinų sostinę. Aplankysite rizal parką. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė. Manila – banaue (pusryčiai) tune hotel – makati. Kelias į banaue veda per amžinai žalias ecija. Banaue – ifugao – banuae (pusryčiai). Amerikietiški pusryčiai viešbutyje. Aplankysite tradicinį kaimą banga. Stabtelėsite žavingoje vietovėje iš kurios atsiveria vaizdas. Sagada - bontoc. Aplankysite vaizdingą sagada miestelį. Aplankysite bontoc muziejų. Išvykimas iš banaue į manilą. Manila - puerto princesa. Nuvykimas į vietinį oro uostą skrydžiui į puerto princesa. Ekskursija po miestą, kurios metu apžiūrėsite nesugadintą ir šiurkštų palawan salos grožį. Kruizas. Vyksite į kelionę valtimi požeminė upė. Puerto princesa – borocay sala. Žavinga borakajaus atogrąžų sala. Boracay. Vaizdai užgniaužiantys kvapą. Havelok sala po cunamio. Į kelionės kainą įskaičiuota. Į kelionės kainą neįskaičiuota. Kelionės kainos kalkuliacija. Kelionės dokumentų sąrašas. Literatūra.
  • MS PowerPoint 11372 KB
  • 2013 m.
  • 40 puslapių
  • Vilija
  • Kelionės maršrutas Filipinai
    10 - 1 balsai (-ų)
Kelionės maršrutas Filipinai. (2013 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/keliones-marsrutas-filipinai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 18:10
×