Kelionės organizatoriaus praktikos ataskaita


Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės rekvizitai. Kelionių organizatoriaus „InLt“ pristatymas. Teikiamos paslaugos. Praktikos užduočių vykdymo analizė. Darbo vieta. Darbuotojai. Darbo ir poilsio laikas. Įmonės paslaugų rūšys ir valdymo struktūra. Įmonės bendrieji vidaus tvarkos reikalavimai. Klientų ir konkurentų tyrimas. Klientų segmentavimas. Klientų poreikiai ir statistiniai duomenys. Informacinių technologijų šiuolaikiškumas. Konfliktinių situacijų valdymas. Praktikos metu atliktos užduotys. Išvados ir siūlymai. Literatūra.

Profesinę praktiką atlikau Lietuvoje. Įmonės pavadinimas – kelionių organizatorius „InLt“. Praktika trūko nuo 2015 m., kovo 23 d., iki birželio 16 d. (12 savaičių).

Susipažinti su turizmo įmonės veikla, išanalizuoti veiklos rodiklius.

Išanalizuoti įmonėje rengiamas sutartys su verslo partneriais.

Išsiaiškinti kaip įmonėje sprendžiamos problemos ir kokie taikomi etiški problemų sprendimo būdai.

Rengti kelionių paketus ir pildyti kelionių dokumentus.

Atlikti klientų poreikių ir jų pokyčių tyrimą.

Stebėti kelionių paketų pardavimo ir turizmo projektų valdymo procesus.

Šioje ataskaitoje pateikiama bendra informacija apie įstaigą, jos stuktūra ir visi praktikos uždaviniai su trumpomis išvadomis, taip pat ataskaitos pabaigoje pateiksiu padarytas galutines išvadas bei siūlymus.

Kelionių organizatorius „InLt“ Lietuvos turizmo rinkoje veikia jau šešis metus. Pagrindinė įmonės veikla - kelionių, paketų organizavimas. Įmonės veiklos tikslas - nuolat ieškoti naujų keliavimo taškų, kurti naujus pasiūlymus, bei atnaujinti jau esamus maršrutus, įtraukiant dar neišmėgintus turistinius objektus.

Per ganėtinai trumpą laiką yra pasiekti geri įmonės rezultatai. Užmegzsti verslo kontaktai su partneriais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šiuo metu, kelionių organizatorius bendradarbiauja kartu su Baltijos šalimis, stambiomis Rusijos ir Baltarusijos rinkomis. Įmonės ateities planai - ieškoti naujų nišų Skandinavijos šalyse.

Kelionių organizatorius „InLt“ siūlo pažintines, poilsines, edukacines keliones tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Džiaugiasi, galėdami suteikti ir profesionalias atvykstamojo turizmo bei sveikatingumo paslaugas. Organizuodami keliones visuomet atsižvelgia į klientų pageidavimus ir esminius poreikius. Individualiai derina išskirtinę kelionės programą.

Kelionių organizatorius „InLt“ visuomet stengiasi kiek įmanoma labiau prisiderinti prie klientų poreikių. Šiomis dienomis siūlomas platus paslaugų pasirinkimas, tiek Lietuvos mastu, tiek užsienio. Be to visuomet yra galimybė prisiderinti pagal individualius kliento pageidavimus.

Kelionių organizatoriaus patalpos yra nuomojamos Vilniaus miesto centre – Švitrigailos g., 7/16, todėl susisiekimas yra ganėtinai paprastas. Atvėrus kabinėto duris klientai bus meiliai sutikti generalinės direktorės – Giedrės Rožytės – Jakubavičienės, bei likusiu įmonės darbuotojų – kelionių organizatorių. Kelionių organizatorius „InLt“ yra maža įmonė, todėl atitinkamai darbuotojų personalas taip pat yra nedidelis, vos keli organozatoriai ir generalinis direktorius.

  • Microsoft Word 256 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1817 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ivona
  • Kelionės organizatoriaus praktikos ataskaita
    10 - 6 balsai (-ų)
Kelionės organizatoriaus praktikos ataskaita. (2015 m. Spalio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/keliones-organizatoriaus-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 22:18
×