Kelionės organizavimas į Vieną


Įvadas. Pasirinkto tikslo apžvalga. VIENA. Religija. Žemynas. Viena. Plotas. Gyventojų skaičius. Laikas. Tankumas. Telefono kodas. ES narė nuo. Politinė santvarka. Valiuta. Austrijos vėliava. Geografija. Klimatas. Gyventojai. Ekonomika. Turizmas. Vienos administracinis suskirstymas. Vienos rajonų pavadinimai. Politinė sistema. Miestų partnerystė. Ryšiai su Lietuva. Kaip nuvykti į pasirinktą vietą. Kelionė lėktuvu. Kelionė autobusu. Kelionė automobiliu. Sustojimo vieta. Patarimai vykstant į Vieną (Austriją). Transportas. Uostai. Aerouostas. Automobilio nuoma. Tramvajai. Dviračiai. Taksi. Autobusai. Traukiniai. Bilietai. Vizos. Patarimai. Kelionės biurų siūlomas atostogų planas. Kelionės planas. Į kelionės kainą įskaičiuota. Į kainą neįskaičiuota. Kelionės planas. Apgyvendinimo galimybės. Maitinimo galimybės. Pagrindiniai patiekalai. Lankytinos vietos. Šv. Stepono katedra (Stephansdom). Hofburgo rūmai. Belvederio rūmai. Vienos opera (Staatsoper). Šionbruno rūmai (Schloss Schonbrunn). Išvados, pasiūlymai. Informacijos šaltiniai.

Austrijos sostinė žmones žavi pastatais,kurie atspindi modernųjį amžių ir priverčia juos susidomėti senovės istorija. Šiame darbe apžvelgiau Vienos ypatumus ir pateikiau vienus iš daugelio faktų. Taip pat pateikiau įvairius įmanomus maršrutus iki Vienos ir po pačią sostinę, maitinimosi ir apgyvendinimo galimybių sąrašą bei lankytinas vietas, kurias tikrai verta aplankyti.Vienas iš pigesnių būdų nuvykti į Vieną, tai užsisakyti lėktuvo bilietą gan ankščiau. Kiekvienas žmogus atvykęs į šią nuostabę sostinę gali ramiai pasirinkti kur apsigyventi ir kur valgyti,nes kainos pasiekiamos pagal ekonominę padėtį.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 1187 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (4301 žodžiai)
  • Viktorija
  • Kelionės organizavimas į Vieną
    10 - 2 balsai (-ų)
Kelionės organizavimas į Vieną. (2013 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/keliones-organizavimas-i-viena.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 08:06
×