Kelionės organizavimas


Kelionės i Barseloną organizavimas. Įvadas. Pairinkto tikslo apžvalga. Kaip nuvykti į pasirinktą vietą. Apgyvendinimo galimybės. Maitinimo galimybės. Lankytinos vietos. Išvados, pasiūlymai. Naudoti informacijos šaltiniai.

Barseloną pasirinkau todėl, kad jau kartą teko ten lankytis ir aš tiesiog įsimylėjau šią Katalonijos širdį. Barselona sužavėjo tuo, kad yra labai savita, įdomi, novatoriška, radikali ir gyva. Joje kiekvienas sau kažką ras. Mano nuomone, tai viena iš geriausių ir dinamiškiausių Europos vietų. Vaikščiojimas jos gatvėmis – tai tarsi klajonė po „gyvą muziejų“, nuostabios dviejų tūkstančių metų istorijos palikimą. Mieste yra gausu gražiausių bei ekscentriškiausių pasaulyje meno ir architektūros pavyzdžių.

Vienintelė man kilusi problema – laiko stoka gausybei Barselonos muziejų ir istorinių paminklų, bažnyčių ir galerijų, žaviai pakrantei aplankyti ir, žinoma, paragauti gardžios virtuvės valgių.

Taigi savo darbe plačiau apžvelgsiu pagrindinius Barselonos bruožus, transporto galimybes kaip pigiau ir greičiau nuvykti į Barseloną iš Lietuvos, geriausius apgyvendinimo pasiūlymus, kur skaniai ir už prieinamą kainą užkąsti, verčiausių aplankyti Barselonos įžymybių dešimtuką, palyginsiu kelių kelionių organizatorių siūlomus kelionių paketus, pateiksiu detalias išvadas ir papildomus pasiūlymus bei naudotus informacijos šaltinius.

  • Turizmas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 1192 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (3067 žodžiai)
  • Kamile
  • Kelionės organizavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Kelionės organizavimas. (2013 m. Rugsėjo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/keliones-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 21:57
×