Kelionės organizavimo paslaugos


Kelioniu organizavimo paslaugos. Kelioniu organizavimo paslauga. Kelionės organizavimo paslauga. Kelionių organizavimo paslaugas. Keliones organizavimas, kursinis darbas. Turistines keliones analize referatas. Kelioniu operatoriaus darbas. Kelioniu organizavimo kursinis darbas. Kelioniu organizavimas referatai. Turizmo veiklos organizavimo skaidres.

Kelionių agentai, kelionių operatoriai ir kelionės organizavimo paslaugos. Naudojamos sąvokos. Kelionių operatorius ir kelionių agentas. Kelionių operatorių savybės, labiausiai vertinamos verslo partenerių. Apie kelionių agentus. Kodėl kelionių agentui naudinga parduoti brangias keliones. Turistinių kelionių tipai. Kelionioų organizavimo paslaugų teikimas. Kelionioų organizavimo paslaugų teisinis reglamentavimas. Išvados. Informacijos šaltiniai. Priedai.

Turizmas - tikslinga žmonių veikla, susijusi su kelione ir laikinu buvimu už nuolatinės gyvenamosios vietos ribų ne ilgiau kaip vienerius metus, jei ši veikla nėra mokymas ar mokamas darbas lankomoje vietovėje.

Turistas - asmuo, kuris pažintiniais, profesiniais-dalykiniais, etniniais, kultūriniais, rekreaciniais, religiniais ar specialiais tikslais keliauja po šalį ar į kitas šalis ir apsistoja bent vienai nakvynei už savo nuolatinės gyvenamosios vietos ribų.

Turizmo paslauga – veikla, susijusi su turistų poreikių tenkinimu, suteikiant turistams kelionės organizavimo, transporto, apgyvendinimo, maitinimo, informacijos ir specialias paslaugas.

Kelionės organizavimo paslauga – veikla, kurią sudaro kelionei reikalingų turizmo paslaugų įgijimas ir pardavimas, turizmo paslaugų paketų rengimas, reklama bei pardavimas ir papildomų paslaugų, susijusių su kelionės oragnozavomu, teikimas.

Turizmo paslaugų paketas – už bendrą kainą parduoti parengtas tyrizmo paslaugų rinkinys, kurį sudaro nemažiau kaipdvi turizmo paslaugos, įskaitant transportą ir (ar) apgyvendinimą, kai paslaugų trukmė viršija parą.

Turistinė kelionė – ilgiau kaip parą trunkanti individuali ar grupės asmenų kelionė pagal nustatytą maršrutą ir laiką.

Turistinės kelionės sutartis – raštu sudarytas susitarymas, kuriuo kelionės paslaugų oraganizavimo teikėjas įsipareigoja paslaugų vartotojui abipusiškai sutartomis sąlygomis suteikti konkrečias turizmo paslaugas, o paslaugų vartotojas – už jas sumokėti.

Kelionių operatorius – asmuo, kuris reguliariai rengia turistinių kelionių maršrutus ir sudaro šioms kelionėms reikalingų turizmo paslaugų paketus. Pažymėjimas – dokumentas, patvirtinantis asmens kvalifikaciją arba tai, kad asmšiandien pagrindinis klausimas yra dėl santykių tarp kelionių operatorių ir kelionių agentų. Štai ką parodo mums vakarų patirtis.

Operatoriaus prioritetas akivaizdus, ir tai yra teisinga. Stambios operatorių firmos turi ofisus ir agentų tinklą visose europos (o kai kurios ir viso pasaulio) šalyse. Šios firmos skirsto rinką, planuoja vienos ar kitos sferos politiką. Individualiai sprendžia reklamos problemas, nustato santykių su klientais taisykles.

Konkurencija yra žiauri: būna tokių atvejų, kai viena grupė veikia prieš kitą, atima viena iš kitos pelnigus kontraktus su viešbučiais, čiarterinius pervežimus. Bet viename aspekte yra nuostabus vieningumas – tai klausimuose apie santykius su agentūromis.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (2703 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vida
  • Kelionės organizavimo paslaugos
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kelionės organizavimo paslaugos. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/keliones-organizavimo-paslaugos.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 18:04
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo