Keliones organizavimo paslaugų teisė


Keliones organizavimas referatas. Kelioniu organizavimo kursinis. Kelioniu organizavimo imone. Kelioniu organizavimas referatas. Turizmo imones yra skirstomos. Kelionių organizavimo išvados. Kelioniu organizavimas. Lr vyriausybės kelionių organizavimo. Keliones organizavimo paslaugu finansiniu garantiju draudimas. Kelioniu firmos.

Turinys. Įvadas. Kelionės organizavimo paslaugų teikimas. Kelionės organizavimo paslaugų teisinis reglamentavimas. Kelionės paslaugų paketas. Išvados. Literatūros sąrašas. Darbo tikslas: apžvelgti kelionės organizavimo paslaugas. Uždaviniai. Apžvelgti kelionioų organizavimo paslaugų teikimą. Apibūdinti kelionioų organizavimo paslaugų teisinį reglamentavimą. Įvardinti kelionės paslaugų paketą. Darbo metodika ir priemonės. Teorinės medžiagos rinkimas. Mokslinės literatūros analizė. Susipažinimas apie prekės ir paslaugos įėjimą i rinka internetinėse svetainėse. Kelionės organizavimo paslaugas* teikia įmonės – turizmo agentūros, rengiančios ir parduodančios turistines keliones, ir kelionių agentūros, veikiančios kaip tarpininkės tarp tiesioginio turizmo paslaugų teikėjo ir paslaugų vartotojo, bei šių įmonių filialai ir padaliniai. Įmonės žodžius “turizmo agentūra”, “kelionių agentūra” ar jų darinius gali vartoti savo pavadinime, reklamoje ar kitais atvejais, tik registruotos turizmo paslaugų registre ir turinčios pažymėjimą (sertifikatą) teikti kelionės organizavimo paslaugas. Turizmo agentūros veikla yra tapati kelionių operatoriaus veilklai.

Kelionės organizavimo paslaugas* teikia įmonės – turizmo agentūros, rengiančios ir parduodančios turistines keliones, ir kelionių agentūros, veikiančios kaip tarpininkės tarp tiesioginio turizmo paslaugų teikėjo ir paslaugų vartotojo, bei šių įmonių filialai ir padaliniai. Įmonės žodžius turizmo agentūra , kelionių agentūra ar jų darinius gali vartoti savo pavadinime, reklamoje ar kitais atvejais, tik registruotos turizmo paslaugų registre ir turinčios pažymėjimą (sertifikatą) teikti kelionės organizavimo paslaugas. Turizmsutarčių sudarymas su turizmo paslaugų teikėjais dėl jų paslaugų suteikimo turistams turizmo agentūros organizuojamų kelionių metu.

Transporto priemonių nuoma, transporto bilietų rezervavimas ir pardavimas, apgyvendinimo vietų rezervavimas ir pardavimas, vietų maitinimo įmonėse užsakymas, ekskursijų, poilsio-pramogų, specialaus intereso paslaugų organizavimas.

Kongresų, konferencijų, sporto ir panašių renginių organizavimas, katiesioginis kelionės organizavimo paslaugų teikėjas (kelionės organizatorius) – turizmo agentūra, organizuojanti keturizmo agentūros yra skirstomos į kelionių operatorius, sudarančius maršrutus, realizuojančius grupinį bilietų, viešbučių kambarių. Rezervavimą, ir kelionių agentus, parduodančius šiuos maršrutus už komisinę kainą. Dauguma turistinių firmų atlieka abi funkcijas. Remiantis specialistų įvertinimais, galima teigti, kad kelionių operatoriaus arba kelionių agento uždarbis – 3-5 % kelionės kainos, o pagrindinė pinigų suma pasilieka priimančiose šalyse ir pas pervežėjus (25-30 %).

Vienas iš firmos stabilumo rodiklių gali būti firmos veiklos trukmė rinkoje (pageidaujama ne mažiau 3-4 metų). Bet pagrindinis argumentas turizmo firmos pasirinkimui – tai klientų,kelionės organizavimo paslaugas teikianti įmonė turi turėti finansines garantijas. Finansinių garantijų nereikalaujama iš kelionių agentūros, kai ji parduoda turinčios finansines garantijas turizmo agentūros turizmo paslaugų paketus.

įmonė turi turėti finansines garantijas visam pažymėjimo galiojimo laikui ir dar šešiems mėnesiams nuo pažymėjimo galiojimo pasibaigimo dienos.

Finansinių garantijų dydį, taikymo ir kontrolės tvarką nustato Lietuvos respublikos vyriausybės patvirtintos kelionių organizavimo paslaugų finansinių garantijų taisyklės.

Kelionės organizavimo paslaugas turi teisę teikti įmonės, turinčios šių taisyklių nustatyta tvarka išduotą pažymėjimą ir įregipagrindinis dokumentas, reglamentuojantis kelionės organizavimo paslaug.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2011 m.
  • 9 puslapiai (965 žodžiai)
  • Garbane
  • Keliones organizavimo paslaugų teisė
    10 - 1 balsai (-ų)
Keliones organizavimo paslaugų teisė. (2011 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/keliones-organizavimo-paslaugu-teise.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 10:08
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo