Kelionių agentūra praktikos ataskaita (2)


Įvadas. Turizmo įmonės aplinka. Trumpai apie kelionių agentūrą. Kelionių agentūros teikiamos paslaugos. Turizmo įmonės steigimo dokumentacija. Turizmo įmonės silpnosios ir stipriosios pusės, galimibės ir grėsmės. Įmonės reklaminė medžiaga. Įmonės veikla. Etikos ir etiketo normos imonėje. Materialieji ištekliai. Įmonės struktūra ir personalas. Įmonės skyrių atliekamos funkcijos. Išvados.

Temos aktualumas: Lietuvoje turizmo veikla užsiima šios įmonių rūšys – kelionių agentūros, kelionių organizatoriai ir kelionių operatoriai. Kelionių operatoriai tik kuria produktus, o juos parduoda kelionių organizatoriai ar kelionių agentūros.

Taigi šia praktika atlikau kelionių agentūroje .Kadangi praktika truko tik šešias savaites , todėl visu jos metu viską stebėjau iš šalies, todėl dauguma surinktos medžiagos yra aprašomojo pobūdžio, tyrinėta teoriniu požiūriu. Tačiau ši praktika suteikė proga iš arčiau susipažinti su studijuojama specialybe bei įsitikinti, jog tai tokia profesija pagal, kurią ir norėčiau dirbti ateityje

Tyrimo objektas: kelionių agentūra įsikūrusi Utenoje.

Darbo tikslas - pabandyti susieti paskaitų metu įgytas teorines žinias su praktine veikla, pamatyti ir susipažinti, kaip viskas atrodo tikroje, darbo aplinkoje.

Uždaviniai:

išanalizuoti kelionių agentūros veiklą.

aprašyti įmonės charakteristiką.

susipažinti su organizacijoje taikomais valdymo principais.

  • Turizmas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (1897 žodžiai)
  • Universitetas
  • Igne
  • Kelionių agentūra praktikos ataskaita (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Kelionių agentūra praktikos ataskaita (2). (2014 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelioniu-agentura-praktikos-ataskaita-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 23:31
×