Kelionių agentūra


Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės atsiradimo istorija. Įmonės verslo sritis. Įmonės teikiamos paslaugos. Įmonės strateginiai ir veiklos tikslai. RINKA. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Šakos plėtros tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Marketingas. Kainų politika ir kainos. Realizavimo metodai. Rėmimas ir reklama. Įmonės valdymas. Įmonės organizacinė struktūra. Valdymo personalas ir darbuotojai. Motyvavimas. Finansai. Įmonės kapitalo struktūra. Įmonės finansiniai rezultatai ir jų dinamika. Užduotys. Įmonės vadovės atliekamos vaidmenis. Bendra visiems vadybininkams veikla ir pagrindinės funkcinės vadybos sritys. Vadybininko pareigybinės nuostatos. Pavaldumas. Kvalifikacija. Darbo funkcijos, užduotys. Kontrolė įmonėje. Veiksniai turintys didžiausią įtaką įmonės veiklai. Demografinės dabarties tendencijų poveikis įmonės veiklai. Technologinių pokyčių poveikis įmonės veiklai. Socialinės aplinkos kaitos tendencijų poveikis įmonei. Kitų veiksnių poveikis įmonei. Įmonės planuojamas projektas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Ši praktika man buvo naudinga ir reikalinga. Man buvo svarbu susipažinti su įmonės teikiamomis paslaugomis, su valdymo struktūromis, ugdyti įgudžius, susipažinti su vyraujančia tarpusavio atmosfera kolektyve. Praktikos metu sužinojau daug vertingų dalykų, atkreipiau dėmesį kaip dirba kiti kolektyvo darbuotojai, įsiklausiau i gaunamas pastabas. Ši praktika man pravers mano tolimėsnėje ateityje. Įgytus praktinius gebėjimus galėsiu pritaikyti kituose darbuose ir kolektyvuose. Ši praktika suteikė proga iš arčiau susipažinti su studijuojama specialybe bei įsitikinti, jog tai tokia profesija pagal, kurią norėčiau dirbti ateityje.

  • Turizmas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3100 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aldona
  • Kelionių agentūra
    10 - 2 balsai (-ų)
Kelionių agentūra. (2013 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelioniu-agentura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 03:01
×