Kelionių agentūrų veikla


Turizmo savarankiškas darbas.

Kelionių agentūrų veikla. Kreta. Literatūros sąrašas.


Norėčiau parekomenduoti apsilankyti “TO XANI” restorane, tai puikus, nedidelis jaukus restoranas pačioje Chanijos miesto centre, įsikūrės prie senovinės žydų sinagogos, tikrai verta apsilankyti, puikus aptarnavimas, neįtikėtinai skanus ir šviežias maistas už ypač patrauklią kainą.

Na, o tiems kurie planuoja apsistoti kitoje salos pusėje arčiau Herakliono miesto, nuostabiame kurortiniame miestelyje Hersonisos yra įsikūrusi kavinukė/ restoranas “The Alchemist”, tai tradicinio graikiško maisto virtuvė, viskas šviežia ir taip gardu, savininkė dažniausiai pati aptarnauja ir prižiūri maisto gamybą, puiki vieta ne tik atsipalaiduoti, bet ir triukšmingai praleisti vakarą su draugais ar šeima.

Dar viena vieta, kuri yra tik keli šimtai metrų nuo “The Alchemist” kavinės, tai labai idomus airiško stiliaus baras pavadinimu “Nostos Irish cafe bar” kuris yra tikrai aukštos kokybės baras, pats baro savininkas gali papasakoti apie skiringų rūšių viskį, taip pat turėsite galimybę netik paklausyti, bet ir paragauti tikrai reto ir aukštos kokybės viskio, romo, Guinesso. Žmonėms kurie mėgsta gerą produkciją- tikrai rekomenduoju apsilankyti, tikrai rasite kažką sau.

Taip pat, kaip būtina turėti asmens tapatybės kortelę galiojančią Europos Sąjungos šalyse arba pasą. Jeigu planuojama vairuoti automobilį, vairuotojo pažymėjimas privalomas.

Kiekviename viešbūtyje rasite tualetinį reikmenų krepšelį, rankšluosčiai ir patalynė dažniausiai keičiami kas antrą dieną, dažniausiai karštas vanduo būna tik dienos metu, kadangi vandens šildymo rezervuarai yra ant stogų, vasaros sezonu saulė prišildo vandenį, patys kretiečiai yra pripratę prie šalto vandens naktį, tačiau turistui to nežinant tai gali sukelti pasipiktinimą. Tad keliaujant į Kretos salą, būtina pasidomėti karšto vandens tiekimu visą parą (dauguma apgyvendinimo vietų turi elektrinius vandens šildytuvus kuriuos įjungia saulei nusileidus). Vyrauja dušo tipo vonios kambariai. Norėčiau parekomenduoti keletą viešbučių Chanijos miesto centre- “Samaria Hotel”, “Alena Apartments”, Lucia Hotel”.

Kadangi dažniausiai turistai yr linkę vykti į Kretos salą sezono metu, kai labai karšta ir lietaus beveik iš vis nebūna, tad dėrėtų rinktis vasariškus, medvilninius lengvus drabužius, vakarui galima turėti megztuką. Svarbiausia, turėti galvos apdangalą ir akinius nuo saulės kurie apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. Žiemos sezonu, daug lietaus, tad patartina turėti patogią šiltą striukę nuo lietaus, šiltesnius batus.

Lankytinų vietų Kretos saloje yra šimtai, kiekvenas gali pasirinkti pagal skonį ir pomėgius, sezono metu, ypač kurortiniuose miesteliuose yra organizuojamos kelionės po pačias idomiausias vietas, gerai paieškojus, visada rasite kelionę pagal jūsų poreikius ir kainą.

Taigi, Kreta yra užburianti sala svo grožiu, jaukumu, architektūra, menu, tradicjimonis, maistu, gerimais ir galų gale saule ir jūra. Ši sala gali pasiūlyti puikias atostogas visiems kurie mėgsta gerą orą, skanų maistą ir netradicinę gamtą.

Kelionių agentūrų veikla . (2017 m. Gegužės 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/kelioniu-agenturu-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 16:13