Kelionių draudimas


Kelionių draudimas referatas. Grupunė keliones draudimo sutartis. Kelioniu draudimas grupine draudimo sutartis. Kelionių draudimo darbai. Grupine kelioniu draudimo sutarts. Kelioniu draudimas literatura. Turizmo draudimas referatas.

Kelionių draudimas. Įvadas. Kelionių draudimas. Draudiminiai įvykiai. Nedraudiminiai įvykiai. Draudimo išmokų mokėjimo tvarka. Vykstančių į užsienį draudimas nuo ligų. Medicininių išlaidų asmenims, vykstantiems į užsienį, draudimas. Bagažo draudimas. Civilinės atsakomybės draudimas. Išlaidos, susijusios su kelionės atšaukimu. Išvados. Literatūra. Priedai.

Visais žmogaus gyvenimo ir veiklos periodais labai didelę reikšmę turi baimės jausmas, siekimas būti saugiu pačiam, apsaugoti savo artimuosius, savo turtą. Plačiai žinomo amerikiečio a. Maslow poreikių fierarchijos piramidėje iškart po fiziologinių poreikių seka poreikiai saugumui. Jau nuo senų laikų žmonės savo saugumo padidinimui, galimų rizikų sumažinimui ėmė taikyti įvairius draudimo elementus ir formas. Tobulėjant technologijai ir visuomenei žengiant į priekį, saugumas įgavo nemažą reikšmę. Pavojai, ligos tyko visur, todėl drausti yra neišvengiama, o ypač vykstant į užsienį. Savo šalyje esame neapsaugoti, o svetimoje aplinkoje kitoje šalyje tuo labiau nesame tikri dėl savo sveikaturizmo įmonės teikia įvairias paslaugas. Be pagrindinių paslaugų (ekskursijų, kelionių orgnizavimo ir kt. ), jos dar teikia ir papildomas apdraustojo negalėjimo išvykti į numatytą kelionę dėl nuo jo nepriklausančių priežasčių ( toliau tekste – neapdraustojo pavėlavimo į ne pirmą transporto priemonę kelionės metu, kai apdraustasis vyksta keliomis transporto priemonėmis ( kelionės jungties praradimas ).

Draudimo suma pagal negalėjimo išvykti draudiminės apsaukelionių draudimo sutartis sudaroma pagal draudėjo žodinį pareiškimą, bet ne vėliau kaip likus dienoms iki numatytos kelionės pradžios. Sutartis gali būti individuali arba grupinė. Į vieną polisą gali būti įrašyti tik kartu keliaujantys asmenys.

Draudimo įmoka yar vienkartinė ir sumokama iškart, ji nustatoma % nuo kelionės kainos. Draudimo įmokos dalis negrąžinama, kai draudėjas kreipiasi pasibaigus draudimo laikotarpiui. Apdraustajam neišvykus į užsienį, pateikus to įrodymą ir sugrąžinus polisą, draudėjui grąžinamos draudimo įmokos už kreipimosi metu likusį nepraėjusį laikotarpį, išskaičiavus iki 10 % įmokų draudimo vykdymo išlaidoms. Tačiau jeigu mokama draudimo išmoka dėl negalėjimo išvykti, pavėlavimo išvykti, tai įmokos draudėjui negrąžinamos.

Draudimo sutartis gali būti sudaryta laikotarpiui nuo iki 365 dienų. Draudiminė apsauga pagal negalėjimą išvykti ir pavėlavimą išvykti prasideda nuo polise įrašytos drpagal negalėjimo išvykti draudiminės apsaugos variantą draudiminiu įvyliu laikomas apdraustojo negalėjimas išvykti į numapdraustojo artimųjų asmenų mirtis, jei tai įvyko ne anksčiau nei dienos iki numatytos kelionės pradžios.

Apdraustojo gyvenamojoje vietoje įvykusio gaisro, potvynio, sprogimo ar vagystės, kurie įvyko prieš dienas iki numatytos kelionės ir padarė žymią žalą turtui.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (2062 žodžiai)
  • Kolegija
  • Irmutė
  • Kelionių draudimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kelionių draudimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelioniu-draudimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 19:20
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo