Kelionių draudimo lyginamoji analizė „Lietuvos draudimas“ ir „Gjensidige baltic“


Kelionių draudimo lyginamoji analizė „Lietuvos draudimas“ ir „Gjensidige baltic“.

Darbo objektas – AB „Lietuvos draudimo“ ir AAS „Gjensidige Baltic“ kelionių draudimai.

Darbo tikslas – palyginti kelionių draudimus AB „Lietuvos draudimas“ su AAS “Gjensidige Baltic“.

Darbo uždaviniai:

Išanalizuoti bendrovių AB „Lietuvos draudimas“ ir AAS “Gjensidige Baltic“ vykdomą veiklą;

Išnagrinėti bei pateikti bendrovių rūšies taisykles bei draudimo objektus;

Palyginti AB „Lietuvos draudimas“ ir UAB „Gjensidige Baltic“ draudimo įmokas, išmokas, jų mokėjimo tvarką;

Išanalizuoti draudimo bendrovių draudimo sutarčių sudarymo sąlygas bei jų nutraukimą.

Darbo metodai - mokslinės literatūros analizė ir informacijos internete analizė.

Gyvenime, žmogų nuolat lydi baimės jausmas. Žmogus visada nori jaustis saugiai, apsaugoti savo artimuosius, savo turtą. Jau nuo labai senų laikų, kad žmonės padidintų savo saugumą ir sumažintų gyvenime pasitaikančias rizikas, ėmė taikyti įvairius draudimo elementus ir formas.

Klientams bendrovė siūlo: automobilio draudimo paslaugas, draudimus nuo nelaimingų atsitikimų, kelionių, sveikatos draudimus ir kitas paslaugas.

Apžvelgus šių draudimo bendrovių draudimo rūšis, galima teigti, kad AB „Lietuvos draudimas“ siūlo įvairesnes bei teikia ir gyvybės draudimo, ir negyvybės draudimo paslaugas. ASS „Gjensidige Baltic“ tik gyvybės draudimo rūšis. Tačiau ir šių rūšių platumas bei gausumas gali patenkinti klientą savo siūlamomis paslaugomis.

Kelionės metu gali įvykti įvairių nelaimingų atsitikimų, gali prireikti skubios medikų pagalbos, gali pavėluoti ar dingti bagažas, dėl paties asmens kaltės gali būti padaryta žala kitiems asmenims, jų turtui, galima pavėluoti į lėktuvą, ir įvykti panašūs nelaimingi atsitikimai. Jei tai įvyktų, draudimas gali kompensuoti visas įvykusias nelaimes.

Keliaujant gali nutikti visko – užklupti liga ar nelaimingas atsitikimas, todėl tokiu atveju svarbi greita ir kokybiška medicininė pagalba. Ši paslauga atlygina asmens nuostolius už gydymo išlaidas užsienyje ir, jei prireiktų, už išlaidas pervežant į Lietuvą. Atsitikus nelaimei, galima kreiptis į bet kurią artimiausią gydymo įstaigą, o už gydymo išlaidas apmokės draudimas (jei gydymo išlaidos neviršija 300 EUR, rekomenduojama sumokėti patiems).

Ši paslauga yra naudinga dėl gabenamų daiktų saugumo, ypač jei vežami brangūs daiktai. Pasirinkus šią paslaugą, asmuo apsidraus nuo: vagystės, dingimo, sugadinimo, sunaikinimo, vėlavimo (jei vėluojama pristatyti bagažą daugiau nei 6 val.). Jei kas atsitiktų bagažui, draudimas padengtų iki 1 158,48 Eur/ 4 000,00 Lt nuostolių.

Šis draudimas skirtas tam, kad jei asmuo padarytų žalą kitam asmeniui, jis išvengtų didelių išlaidų, pavyzdžiui, jei slidinėjant nesuvaldoma snieglentė ir bus sužeistas kitas asmuo, draudimas padengs visas išlaidas. Patartina, kad įvykus tokiam nelaimingam atsitikimui, įvykis būtų užfiksuotas vietos oficialių kompetentingų tarnybų (policijos). Būtina gauti visus su įvykiu susijusius dokumentus. Draudimas ypatingai naudingas asmenims mėgstantiems aktyviai leisti atostogas, pavyzdžiui, slidinėjant ir pan.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2784 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kornelija
  • Kelionių draudimo lyginamoji analizė „Lietuvos draudimas“ ir „Gjensidige baltic“
    10 - 10 balsai (-ų)
Kelionių draudimo lyginamoji analizė „Lietuvos draudimas“ ir „Gjensidige baltic“. (2015 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelioniu-draudimo-lyginamoji-analize-lietuvos-draudimas-ir-gjensidige-baltic.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 19:20
×