Kelionių draudimo UAB „Ergo Lietuva“ ir AB „Lietuvos draudimas“ lyginamoji analizė


Įvadas. Draudimo bendrovių istorija. UAB „ERGO Lietuva“ istorija. AB „Lietuvos draudimas“ istorija. Draudimo bendrovių teikiamų paslaugų sugretinimas. Draudimo rūšies analizė. Kelionių draudimo taisyklės. „Lietuvos draudimas“ kelionių draudimo taisyklių pagrindinių skyrių pavadinimai ir jų trumpas komentaras. Draudimo objektas. Draudžiamieji įvykiai. „ERGO Lietuva“ draudimo draudžiamieji įvykiai. „Lietuvos draudimas“ draudimo draudžiamieji įvykiai. Nedraudžiamieji įvykiai. „ERGO Lietuva“ draudimo nedraudžiamieji įvykiai. „Lietuvos draudimas“ draudimo nedraudžiamieji įvykiai. Draudimo įmokos, jų apskaičiavimo bei mokėjimo tvarka. „ERGO Lietuva“ draudimo įmokos, jų apskaičiavimo bei mokėjimo tvarka. „Lietuvos draudimas“ draudimo įmokos, jų apskaičiavimo bei mokėjimo tvarka. Draudimo išmokos, jų apskaičiavimo bei mokėjimo tvarka. „ERGO Lietuva“ draudimo išmokos, jų apskaičiavimo bei mokėjimo tvarka. „Lietuvos draudimas“ draudimo išmokos, jų apskaičiavimo bei mokėjimo tvarka. Išvados. Terminų žodynas. Literatūros sąrašas.


ERGO vadovai tai valdybos nariai: Saulius Jokubaitis, Deniss Sazonovs, Ingrida Kirse, Tarmo Koll ir valdybos pirmininkas Dr. Kęstutis Bagdonavičius.

Įmonę valdo 8 valdybos nariai: Valdybos pirmininkas ir Generalinis direktorius yra

„ERGO“ ir „Lietuvos draudimas“ įmonėse yra transporto draudimas. Abi įmonės transporto draudimo rūšiai siūlo šiuos paketus: automobilių KASKO draudimą, vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą bei pagalba kelyje draudimą. „ERGO“ taip pat siūlo mobilių mašinų ir aparatų kasko draudimą, šis draudimas aktualus statybų įmonėms, ir vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą vykstant į užsienį („Žalioji kortelė“). Šių draudimų nesiūlo „Lietuvos draudimas“. Tačiau „Lietuvos draudimas“ siūlo draudimo apsaugą nuo vagystės, automobilių stiklų draudimą, draudimą nuo susidūrimo su gyvūnais kelyje bei vairuotojų ir keleivių draudimą. Taigi „Lietuvos draudimas“ transporto rūšiai siūlo daugiau draudimo paketų.

„Lietuvos draudimas“ turi būstų draudimo rūšį. Šiai rūšiai priskiriama: pastatų draudimas, namų turto draudimas, civilinės atsakomybės draudimas, asmens civilinės atsakomybės draudimas, skubi pagalba namuose, studentų daiktų draudimas, mobiliųjų telefonų, planšetinių bei nešiojamų kompiuterių draudimas, buto ir namo draudimai. Taip pat yra atskirai išskiriama kelionių draudimo rūšis.

Nenumatytų kelionės išlaidų draudimas – su šiuo draudimu sumažės suplanuotos kelionės išlaidos, jei atsitiktų šie netikėti įvykiai: jei apdraustasis stipriai susirgtų pats arba šeimos narys, jei būste įvyktų nelaimė (pvz., užpiltų arba apvogtų), jei prarastų asmens dokumentus keliaudamas užsienyje, jei sugestų transporto priemonė, neleistų išvykti meteorologinės sąlygos, jei dėl nuo apdraustojo nepriklausančių priežasčių pavėluotų į kitą jungiamąjį skrydį.

„ERGO“ draudime kelionių draudimas yra priskiriamas prie asmens draudimo, o „Lietuvos draudimas“ kelionių draudimą apteikia kaip atskirą paslaugą.

4.1. „ERGO Lietuva“ kelionių draudimo taisyklių pagrindinių skyrių pavadinimai ir jų trumpas komentaras

Draudimo objektas. Tai turtiniai interesai, susiję su apdraustojo patirtais sveikatos sutrikimais.

Nedraudžiamieji įvykiai ir neatlyginamos išlaidos. Tai įvykiai, patirti apdraustajam dirbant fizinį darbą, priklausomybės, onkologines ligos. Neatlygina išlaidų už medicinos paslaugas, viršijančias būtinosios medicinos pagalbos apimtį, o taip pat kosmetinių trūkumų pašalinimo, skiepų, maisto priedų ir papildų, asmens higienos priemonių įsigijimo išlaidas taip pat apžiūros, gydymo dėl nėštumo, pagalbinių priemonių (akinių, protezų ir kt.) išskyrus ramentus ir įtvaro įsigijimą ir kt.

Jūsų ir apdraustojo pareigos draudžiamojo įvykio atveju. Pareiga atsitikus draudiminiam įvykiui nedelsdami kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, ne vėliau kaip per 30 dienų informuoti apie sveikatos sutrikimą, apie apdraustojo mirties atvejį yra privaloma mums pranešti nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip per 48 valandas.

Draudimo išmokos. Jų apskaičiavimo ir mokėjimo tvarka. Naudos gavėjas įgyja teisę į šiame skyriuje išvardintas išlaidas. Pvz., apdraustojo gydymo išlaidos apima apdraustojo transportavimo išlaidas į artimiausią sveikatos priežiūros įstaigą ir atgal į jo gyvenamąją vietą užsienio valstybėje kelionės metu, kad tam tikros išlaidos negali viršyti nustatytos sumos.

Draudimo objektas. Tai turtiniai interesai, susiję su apdraustojo patirtais nelaimingais atsitikimais.

Draudžiamieji įvykiai. Tai įvykiai (išskyrus nedraudžiamuosius įvykius), kai draudimo teritorijoje draudimo sutarties galiojimo metu apdraustasis patiria nelaimingą atsitikimą.

Nedraudžiamieji įvykiai. Nedraudžiami įvykiai, tai tokie nelaimingi atsitikimai, kaip pasikartojantys kaulų (sąnarių) išnirimai, pilvo ir/ar pilvo ertmės išvaržas, valdant ar naudojant bet kokias oro transporto priemones, išskyrus atvejus, kai apdraustasis, keliaudamas iš vienos vietovės į kitą, naudojasi viešajam transportui priskiriama oro transporto priemone ir nėra jos įgulos narys, įvykius patirtus dėl trečiųjų asmenų veiksmų, jeigu neblaivus ir/ar apsvaigęs nuo narkotikų, stipriai veikiančių vaistų ar kitų psichiką veikiančių medžiagų apdraustasis savo veikimu iššaukia minėtus veiksmus.

  • Draudimas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 54 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (8013 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Kelionių draudimo UAB „Ergo Lietuva“ ir AB „Lietuvos draudimas“ lyginamoji analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Kelionių draudimo UAB „Ergo Lietuva“ ir AB „Lietuvos draudimas“ lyginamoji analizė. (2016 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelioniu-draudimo-uab-ergo-lietuva-ir-ab-lietuvos-draudimas-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 15:15
×