Kelionių draudimo UAB „Pzu Lietuva“ ir „Gjensidige baltic“ lyginamoji analizė


Įvadas. Draudimo bendrovių UAB „Pzu Lietuva“ ir aas „Gjensidige baltic“ istorija ir vykdoma veikla. Draudimo bendrovės UAB „PZU Lietuva“ kelionių draudimo istorija. Draudimo bendrovės aas „Gjensidige baltic“ istorija. Draudimo bendrovės UAB „PZU Lietuva“ vykdoma veikla. Draudimo bendrovės aas „Gjensidige baltic“ vykdoma veikla. Kelionių draudimo objektai. Kelionių draudimo teorinis apibūdinimas. KELIONIŲ draudimo draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai. Draudžiamieji įvykiai. Nedraudžiamieji įvykiai. UAB „Pzu Lietuva“ ir aas „Gjensidige baltic“ draudimo rūšių sugretinimas. Draudimo įmokOS. Draudimų išmokos. Investicinio kelionių draudimo taisyklių pagrindinių skyrių išvardijimas. Draudimo įmokų skaičiavimo pavyzdžiai. Išvados ir rekomendacijos. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas.


Apibendrinant šių dviejų draudimo bendrovių vykdomą veiklą, galima teigti, kad tiek privatiems klientams, tiek verslo klientams šios abi draudimo bendrovės teikia panašias draudimo paslaugas. Tačiau matomi ir smulkūs skirtumai. Tai AAS „GJENSIDIGE BALTIC“ verslo klientams siūlo Užsieniečio būtinosios pagalbos Lietuvoje draudimą, kurio nesiūlo „ PZU Lietuva“.

„PZU Lietuva“ bendri nedraudžiamieji įvykiai, kurių metu neatlygina finansinių nuostolių, tiesiogiai ar netiesiogiai atsiradusių:

Bendrovėje ASS „Gjensidige Baltic“ draudžiant tiek sveikatos, tiek papildomai pasirenkamas rizikas įvykiai nelaikomi draudžiamaisiais, jei jie įvyko:

dėl psichinių sutrikimų, atminties praradimo, epilepsijos arba kitos lėtinės ligos;

dėl apdraustojo asmens tyčinės veikos padarinių, apdraustojo asmens savižudybės, bandymo nusižudyti, paties savanoriško rizikavimo, esant pavojingoms aplinkybėms, išskyrus žmogaus gyvybės gelbėjimą;

dėl branduolinės avarijos, branduolinio arba kitos rūšies sprogimo ir/arba radioaktyvaus apšvitinimo;

dėl karinės veiklos (tiek paskelbtos, tiek nepaskelbtos), užpuolimų, užsienio priešų veiklos, pilietinių karų, karo sukeltų pasekmių, revoliucijų, maištų, sukilimų, karinių ir prievartinių perversmų, masinių neramumų, diversijų ir teroro aktų;

dėl apdraustojo dalyvavimo sportinėje veikloje ir/arba rungtynėse, jei tai nenurodyta papildomose draudimo sutarties sąlygose;

dėl turto konfiskacijos, nacionalizacijos, rekvizavimo, likvidavimo arba žalos padarymo pagal valstybės, vyriausybės arba vietinių valdžios institucijų nurodymus;

užsiėmę neteisėta veikla nepriklausomai nuo jo dvasinės, psichinės arba kitokios ligotos būklės;

pats arba kaip bendrininkas už šalies ribų bandė padaryti arba padarė kokį nors nusikaltimą ar administracinį pažeidimą, kuris yra neteisėtas pagal buvimo vietos ir apdraustojo asmens nuolatinės gyvenamosios vietos šalies įstatymus;

5. UAB „PZU LIETUVA“ IR AAS „GJENSIDIGE BALTIC“ DRAUDIMO RŪŠIŲ SUGRETINIMAS

Šį draudimą privalo turėti kiekviena Lietuvos keliais riedanti ir čia registruota transporto priemonė: vairuojate lengvąjį ar krovininį automobilį, motociklą ar motorolerį, turite priekabą ar sėdite prie autobuso vairo – galiojantis TPVCA draudimas visada turi būti po ranka.

Neturėdami šio draudimo ne tik rizikuojate gauti kelių policijos baudą, bet ir įvykio atveju patirti didelių finansinių rūpesčių. Viso to galite lengvai išvengti: mūsų puslapyje apsidrausite vos trimis paspaudimais.

KASKO – tai pilna transporto priemonės apsauga. Jei vertinate savo turtą ant ratų, šis draudimas patikimai saugo nuo daugelio nemalonių įvykių: sugadinimo, sunaikinimo ar vagystės. O turėdami mūsų KASKO draudimą, galite pasijausti dar saugiau su vienu plačiausių šalyje pagalbos kelyje draudimu. Svarbi sąlyga: Jūsų transporto priemonė – lengvasis ar krovininis automobilis, autobusas, priekaba – turi būti ne senesnė nei 15 metų. Kartu su transportu apdraudžiame ir jo gamyklinę įrangą, todėl galėsite būti tikri, kad remonto atveju viskas atrodys taip, kaip esatę įpratę. Turite savo įrangos? Ne problema – mūsų KASKO papildomai galite specialiomis sąlygomis apdrausti magnetolą, kitą garso įrangą, apsaugos sistemą, papildomus žibintus, net lengvo lydinio ratlankius.

Neabejojame, kad savo namus puoselėjate ir saugote. Tačiau netikėtas elektros gedimas, vandentiekio avarija ar ilgapirščių apsilankymas Jūsų svajonių namus gali paversti nebetinkamus gyventi. Tokiomis akimirkomis palaiko žinojimas, kad nesate vieni – mes operatyviai įvertiname žalą, apmokame laikiną nakvynę ir padedame Jums grįžti į normalų gyvenimą.

Kai ką nors padarote netyčia – sugadinate svetimą daiktą ar sužalojate žmogų, šis draudimas atlygina žalą tretiesiems asmenims. Tai ypač svarbu, jei žala didesnė: tokiu atveju finansinis ieškinys Jums gali siekti daugiau, nei pajėgtumėte sumokėti. Niekas nenorėtų pakliūti į šią situaciją. Tokios rizikos galite lengvai išvengti apsidraudę mūsų asmens civilinės atsakomybės draudimu. Žalą, padarytą kitų asmenų sveikatai, gyvybei ar turtui, atlyginame mes. Pavyzdžiui, žiemos atostogų metu slidinėdami Lietuvoje netyčia sužalojate kitą žmogų. Tokiu atveju mes sumokėsime už to žmogaus gydymą, kompensuosime jam išlaidas už sugadintos sporto įrangos remontą ar kitos įsigijimą, jei pastaroji neremontuojama.

  • Microsoft Word 316 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (4248 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Kelionių draudimo UAB „Pzu Lietuva“ ir „Gjensidige baltic“ lyginamoji analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Kelionių draudimo UAB „Pzu Lietuva“ ir „Gjensidige baltic“ lyginamoji analizė. (2017 m. Sausio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelioniu-draudimo-uab-pzu-lietuva-ir-gjensidige-baltic-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 04:00
×