Kelionių organizatoriaus steigimo ir veiklos organizavimo projektas


Įvadas. KO steigimo situacijos analizė. Pasaulinis turizmas. Turizmo pramonės prognozės. Turizmas Europoje. Turizmas Lietuvoje. KO steigimas. KO steigimo vieta. Patalpos ir jų įrengimas. Patalpų įrengimo samata. KO įregistravimas. KO veiklos rūšys. Darbuotojai. Darbuotojų funkcijos. Darbo užmokesčio fondas. Turizmo paslaugų rinkiniai ir jų kainų nustatymas. Kelionė į Austriją (7 dienos). „Neregėta Norvegijos gamta“ - kalkuliacinė lentelė. Kelionė Lietuvoje. Lietuvos sostinė Vilnius ir didingoji Dzūkija. KO reklama. KO „Kelionių sūkūryje“ rėmimo išlaidos. Finansinė dalis. Pajamų ir išlaidų suvestinė. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Atlikus kelionių organizatoriaus „Kelionių sūkūryje “ steigimo projektą, galima teigti, kad KO steigimas pramogų centre „Oazė“ yra tikslingas, kadangi tai masinė žmonių susibūrimo vieta ir aplinkui nėra kitų KO. Patalpos ir jų įrengimas pakankamas, nes įmonėje turi išlikti erdvumas.

Įregistruojant įmonę buvo pasirinkta UAB forma, nes tokiu atveju, savininkas nerizikuoja savo asmeniniu turtu.

Įmonė siūlys klientams įvairias, populiarias bei patrauklias paslaugas, kad klientams nereikėtų žvalgytis i kitas įmones.

  • Microsoft Word 77 KB
  • 2014 m.
  • 39 puslapiai (7207 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eva
  • Kelionių organizatoriaus steigimo ir veiklos organizavimo projektas
    10 - 4 balsai (-ų)
Kelionių organizatoriaus steigimo ir veiklos organizavimo projektas. (2014 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelioniu-organizatoriaus-steigimo-ir-veiklos-organizavimo-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 10:08
×