Kelionių organizavimo įmonės verslo plano analizė


Įvadas. Įį. „Vyšnia. lt“ verslo plano analizė. Įmonės ir paslaugų apibūdinimas. Pramogų verslo segmentas - kelionių organizavimas. Aplinkų analizė. Mikro makro aplinkos rinkoje. Rinkodaros plano analizė. Įmonės įvykdyti projektai ir paslaugų teikimo vietos. Reklaminė sklaida. Įmonės personalo charakteristika. Ind. įmonės „Vyšnia“ finansinė analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.


Darbo tikslas – išanalizuoti IĮ „Vyšnia.lt“ įmonės darbą, veiklos pobūdį, aplinkos ir kitų veiksnių įtaką įmonės veiklai

Darbo uždaviniai:

Apibūdinti įmonę bei jos teikiamas paslaugas, verslo segmentą

Išanalizuoti įmonės mikro makro aplinkas rinkoje bei įmonėje.

Apibūdinti bei aptarti rinkodaros elementus įmonėje.

Aptarti personalo charakteristiką.

Išanalizuoti įmonės finansinius duomenis.

Lietuvos Respublikos individualių įmonių įstatyme taip pat pateikiamos ir ind.įmonių sampratos, kurios yra tokios:

Taip pat, vienas iš įstatymo poskyrių pateikia kas yra reikalinga įsteigiant ind.įmonę, t.y:

Svarbiu aspektu įsteiginėjant ind.įmonę tampa jos veiklos nuostatai. Tai tokie dokumnetai, kuriais vadovaujasi individuali įmonė. Įmonės steigimo dokumentas kartu yra ir jos steigimo sandoris. Nuostatuose privaloma nurodyti tokius veiksnius kaip:

Bei dauguma kių veiksnių. Taigi, suprantame, jog individualio įmonės įkūrimas nėra lengvas darbas, taip pats avrbu paminėti, kad ind.įmonės savininkas/įkūrėjas už ją atsako visu savo turtu.

Mano pasirinkta kelionių organizavimo įmonė priklauso pramogų verslo segmentui – kelionių organizavimui, apie kurį taip pat svarbu žinoti analizuojan t įmonės veiklos verslo planą.

Ind. Įmonė „Vyšnia“ kelionių organizavimo paslaugų teikėja turintį ilgą sąrašą teikiamų paslaugų, įmonė remiasi „WOW“ faktoriumi, kurio tikslas sužadinti tik teigiamas emocijas ir pasiūlyti savo klientams neišdildomus įspūdžius, kitaip tariant: „WOW“. „Vyšnia“ teikia tokias paslaugas, kaip:

Vizas į visas pasaulio šalis. Turėdama šią galimybę įmonį labai stipriai praplečia savo veiklos sritį, nes klientai turi platų pasirinkimą ir tai įmonei teikiančiai kelio nių organizavimo paslaugas yra tik į naudą.

Poilsines/pažintines keliones individualiai mažomis ir didesnėmis grupėmis. Suteikdama šią paslaugą įmonė suteikia galimybę keliauti su draugais, šeimomis.

Apgyvendinimą viešbučiuose, privačiuose apartamentuose ir vilose visame pasaulyje.

Pasaulinio lygio sporto renginius. Retai kur galite rasti tokį pasiūlymą, o ši įmonė būtent tai gali Jums ir pasiūlyti, argi ne šaunu būtų nuvykti pamatyti formulės 1 lenktynes?

Asmenines šventes užsienyje. Įmonė gali Jums surengtį nepamirštamą gimtadienio ar kitos Jūsų šventės vakarėlį ten, kur Jūs pageidausite.

Asmeninių gidų bei asistentų paslaugas.

Vietinių gyventojų pasakojimus, kitokį šalies pažinimo potyrį. Jei Jums pabodo paprastas, klasikinis turizmas, įmonė Jums pasiūlys tai, ko dar nesate patyrę.

Pasaulinio lygio kultūrinius renginius. Pasirinkę šios įmonės paslaugas galite apsilankyti net grammy apdovanojimuose ar Rio De Žaneiro karnavale.

Verslo keliones, misijas ar ekspedicijas.

Pasaulinio lygio parodas, seminarus, konferencijas.

Keliones su vaikais, stovyklas, apsilankymus Europos pramogų parkuose.

Keleivių parvežimą iš oro uosto, automobilio saugojimą.

  • Microsoft Word 242 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2587 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agne
  • Kelionių organizavimo įmonės verslo plano analizė
    10 - 9 balsai (-ų)
Kelionių organizavimo įmonės verslo plano analizė. (2016 m. Vasario 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelioniu-organizavimo-imones-verslo-plano-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 05 d. 20:56
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo