Kelionių patrauklumo didinimas Vilnius Maskva Roma


Įvadas. Mokslinės literatūros šaltinių analizė turizmo tema. Turizmo samprata. Atvykstamojo turizmo charakteristika ir struktūra. Tyrimo metodų pagrindimas. Mokslinės literatūros šaltinių turizmo tema analizės apibendrinimas. Kelionių į vilnių turistams iš maskvos ir romos patrauklumo didinimo tyrimas. Vilniaus turizmo galimybių pristatymas. Turistų iš Maskvos ir Romos turizmo galimybių įvertinimas. Vilniaus atvykstamojo turizmo pritaikymo analizė turistams iš Maskvos ir Romos. Tyrimo rezultatų apibendrinimas. Išvados ir siūlymai. Priemonių planas vilniaus tic kelionių į vilnių iš maskvos ir romos patrauklumo didinimui. Priemonių planas kelionių į Vilnių iš Romos patrauklumo didinimui. Priemonių planas kelionių į Vilnių iš Maskvos patrauklumo didinimui. Literatūros sąrašas. Santrauka užsienio kalba. Priedai.

Atvykstantys turistai iš Maskvos ir Romos susiduria su problemomis, kurias galima klasifikuoti į problemas būdingas Rytų ir Vakarų valstybėms. Turistas atvykstantis iš Rytų krypties regionų susiduria su aibę formalumų tvarkydamas įvažiavimo į Lietuvą dokumentus, o Vakarų šalių regionui atstovaujantis turistas dažniausiai neturi jokio supratimo, kur yra Lietuva.

Be abejonės, sėkmingas atvykstamojo turizmo vystymas iš Maskvos ir Romos, kaip dviejų miestų – Rytų (pirmiausia NVS) ir Vakarų (ES) atstovėms - teigiamai veikia ne tik Vilniaus, bet ir bendrą Lietuvos įvaizdį, taip pat ir šalies ekonomiką, didina žinomumą tarptautinėje turizmo rinkoje ir leidžia išlaikyti konkurenciją regione.

Darbo problema: Nepakankamai išvystytos Vilniaus turizmo galimybės atvykstančiųjų turistų iš Maskvos ir Romos atžvilgiu mažina šių krypčių atvykstamojo turizmo srautus.

Darbo tikslas: Išnagrinėti turistų iš Maskvos ir Romos poreikius atvykstant į Vilnių ir viešint jame, bei pateikti pasiūlymus, kaip šiuos poreikius patenkinti.

Darbo objektas: Kelionių į Vilnių turistams iš Maskvos ir Romos patrauklumas.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti turizmo sampratą ir jo charakteristikas.

2.Išnagrinėti atvykstamojo turizmo ypatumus ir struktūrą teoriniu požiūriu.

3.Įvertinti atvykstamojo Vilniaus turizmo struktūros galimybes.

4.Išanalizuoti atvykstamojo turizmo paslaugų struktūrą ir jos galimybes turistų iš Maskvos ir Romos atžvilgiu.

5.Pateikti Vilniaus atvykstamojo turizmo paslaugų patrauklumo didinimo, turistams iš Maskvos ir Romos, pasiūlymus.

  • Turizmas Bakalauro darbas
  • Microsoft Word 572 KB
  • 2014 m.
  • 54 puslapiai (11365 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jevgenija
  • Kelionių patrauklumo didinimas Vilnius Maskva Roma
    10 - 2 balsai (-ų)
Kelionių patrauklumo didinimas Vilnius Maskva Roma. (2014 m. Lapkričio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelioniu-patrauklumo-didinimas-vilnius-maskva-roma.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 20:55
×