Kelionių vadovo darbas


Turistiniu kelioniu vadovas. Kelioniu vadovo pareigos. Kelioniu vadovas darbas. Gido darbas. Kelionės vadovo darbas. Kelionės vadovas. Organizacine keliones informacija. Gidai ir kelioniu vadovai. Kelioniu vadovas. Kelioniu gidas darbas.

Įvadas. Darbo organizavimas prieš kelionę. Kelionių vadovo susitikimas su grupe. Kelionių vadovo pareigos pravažiuojant pasienio ir muitinės postus. Kelionių vadovo pareigos kelionės metu. Kelionių vadovo pasirengimas teikti kelio informaciją. Kelionių vadovo pasirengimas teikti organizacinę informaciją. Kelionės vadovo pareigos pasiekus kelionės tikslą. Kelionės vadovo pareigos atsitikus nenumatytam atvejui. Kelionės dokumentų tvarkymas. Kelionės vadovo profesinė etika ir bendravimo kultūra. Išvados.

Kelionių vadovas – teisės aktų nustatytus kvalifikacinius reikalavimus atitinkantis fizinis asmuo, kuris suteikia kelionės informaciją ir lydi turistus kelionėse šalies viduje arba užsienyje.

Gidas ir kelionių vadovas paslaugas teikia tik turėdami jų kvalifikaciją patvirtinantį pažymėjimą. Gidų kvalifikacija vertinama suteikiant antrą, pirmą ar aukščiausią kategoriją. Kvalifikacinius reikalavimus gido ir kelionių vadovo pažymėjimui gauti, tai pat pažymėjimo išdavimo tvarką nustato valstybinis turizmo departamentas.

Kvalifikaciniai reikalavimai netaikomi užsienio valstybių kelionių vadovams, lydintiems turistus iš kitų šalių. Kvalifikaciniai reikalavimai tai pat netaikomi užsienio valstybių gidams, lydintiems ir vedantiems ekskursijas kitų šalių turistams, išskyrus atvejus, kai susiję su atskirų muziejų ir kultūros paveldo objektų lankymu. Muziejų ir kultūros paveldo objektų, kuriuose galimos ekskursijos tik su gidu, turinčiu kvalifikaciją patvirtinantį pažymėjimkelionės agentas paduoda kelionės vadovui atmintinę su kelioinformaciniai lapeliai apie kelionę (jame turi būti nurodoma: tikslus išvykimo laikas, maitinimosi laikas ir vieta, nakvynė su pažymėta viešbučio klase, tarpiniųatlyginimo apskaitos žiniaraštis (gidams, kurie ves ekskursijas kituose šalkelionių vadovas visą grupę sutiko su šypsena. Įlipusi į autobusą paprašė visiems susėsti, išsitraukė sąrašą grupės ir patikrino ar visi jau yra. Pradėjus judėti autobusui, jinai atsistojo, pasiėmė mikrofoną ir prisistatė, kad ji bus mūsų kelionės vadovė, pasakė savo vardą, pavardę. Labai trumpai prisistatė ir trumpai pasakė kur važiuosime pirmiausia, pasakė, kad, bus ši para labai sunki, visą dieną važiuosime, o naktis bus autobuse, rytkelionių vadovas įspėjo mus, kad muitinėje nesiginčytumėm su muitininkais ir vykdytumėm jų nurodymus. Tai pat pasakė, ko negalima vežti, kad būtų išvengiama nemalonumų, bet čia labiau perspėjo grįžtant, kad neprisipirktumėm negalimų daiktų. Pasakė pasiruošti pasus visiems ir nevaikščioti. Įlipęs muitininkas pažiūrėjo pasus, bet buvo keli kuriuos nusinešė patikrinti, bet po kelių minučių atnešė ir palinkėjo gero kelio. Didelio patikrinbūti atlaidžiam, jeigu žmonės nervinsis dėl blogo oro. Tai atsitinka todėl, kad svajonių vaizdiniai nesutampa su tikrove.

Nesistebėti, kad turistai kelionėje tampa ypač išrankūs valgiui. Jie nori mėgautis maistu – tai komforto dalis.

Stengtis visada užimti turistus, tik nekalbėkiti be paliovos. Reikia leisti žmonėms pabūti patiems su savimi.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2010 m.
  • 7 puslapiai (1514 žodžiai)
  • Kelionių vadovo darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kelionių vadovo darbas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kelioniu-vadovo-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 11:18
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo