Kelių eismo įvykių statistinis tyrimas


Eismo įvykių tyrimo. Keliu eismo ivykiu tyrimas. Eismo ivykiai referatas. Eismo įvykių tyrimai lietuvoje. Eismo įvykių tyrimas. Eismo kultūros tyrimai. Santykiniai rodikliai eismo ivykiu. Transporto statistinis tyrimas.

Statistikos referatas. Įvadas. Ekonomikos vystymosi rodikliai. Transportas. Statistinis tyrimas. Santykiniai dydžiai. Struktūros santykiniai dydžiai. Vidutiniai dydžiai. Dinamikos eilučių rodikliai. Dinamikos eilučių prognozavimas. Išvados. Literatūra. Svarbiausias valstybės uždavinys (misija) įgyvendinant strategiją – koordinuoti ir derinti pagrindinių darnaus vystymosi komponentų (aplinkos, ekonomikos ir socialinės srities) vystymąsi, sudaryti galimybę visiems visuomenės sluoksniams aktyviai dalyvauti darnaus vystymosi procese ir naudotis bendromis pastangomis padarytos pažangos rezultatais.


Darnus vystymasis yra visuotinė ir ilgalaikė visuomenės plėtra, kai dabartiniai žmonijos poreikiai tenkinami racionaliai naudojant gamtos išteklius siekiant išsaugoti žemę ateities kartoms. Žmonijos ateitis priklauso nuo to, ar ji pasieks tris tikslus: gerovės kūrimo, socialinės sanglaudos ir aplinkos apsaugos. Pasaulio viršūnių susitikime rio de žaneire 1992 m. Darnus vystymasis įteisintas kaip pagrindinė ilgalaikė visuomenės vystymosi ideologija, priimta deklaracija, kurioje nurodyti pagrindiniai darnaus vystymosi principai.

Europos sąjunga turi savo darnaus vystymosi strategiją, o Lietuvoje, atsižvelgiant į nacionalinius interesus, 2003 m. Buvo parengta, o 2009 m. Atnaujinta nacionalinė darnaus vystymosi strategija ir numatytos priemonės jai įgyvendinti. Strategija gali būti sėkmingai įgyvendinta tik tada, kai jos idėjas supras ir palaikys visa visuomenė.

Darnaus vystymosi vizija: Lietuva – visateisė ir lygiavertė es narė, išsaugojusi kultūros savitumą ir sėkmingai prisitaikiusi prie globalizacijos sąlygų, nuosekliai įgyvendinanti darnaus vystymosi politiką, užtikrinančią sveiką aplinką, tinkamą gamtos ir intelektinių išteklių naudojimą, nuosaikų, bet stabilų ekonomikos augimą, visuotinę visuomenės gerovę ir patikimas socialines garantijas.

Svarbiausias valstybės uždavinys (misija) įgyvendinant strategiją – koordinuoti ir derinti pagrindinių darnaus vystymosi komponentų (aplinkos, ekonomikos ir socialinės srities) vystymąsi, sudaryti galimybę visiems visuomenės sluoksniams aktyviai dalyvauti darnaus vystymosi procese ir nasparčiausiai bvp augo 2001–2007 m. , vidutiniškai daugiau kaip8 procentus per metus. Pešį laikotarpį sparčiausiai pridėtinė vertė augo statyboje, nekilnojamojo turto, nuomos ir kitoje verslo veikloje, didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje, transporte, sandėliavime ir ryšiuose. Apdirbamojoje gamyboje sparčiausiai bendroji pridėtinė vertė augo: chemikalų, chemijos produktų ir dirbtinių pluoštų gamyboje – 12,9 procento, medienos ir medinių dirbinių – 13,4, kitų ne metalo mineralinių produktų – 16,0, transporto įrangos – 21,2, pagrindinių metalų ir metalo gaminių – 21,6, guminių ir plastikinių dirbinių – 23,4 procento.

Prasidėjusi pasaulinė finansų krizė turėjo įtakos šalies ekonomikai. Sulėtėjo bvp augimo tempas. 2008 m. Bvp išaugo tik 2,9 procento, o 2009 m. – sumažėjo 14,7 procento.

  • Statistika Referatai
  • 2011 m.
  • Grazina
  • 13 puslapių (1715 žodžių)
  • Statistikos referatai
  • Microsoft Word 52 KB
  • Kelių eismo įvykių statistinis tyrimas
    8 - 3 balsai (-ų)
Kelių eismo įvykių statistinis tyrimas. (2011 m. Gegužės 31 d.). http://www.mokslobaze.lt/keliu-eismo-ivykiu-statistinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 23:49