Kelių transporto integracijos į Europos sąjungą problemos ir perspektyvos


Kelių transporto integracijos į europos sąjungą problemos ir perspektyvos. Įvadas. Informacinių šaltinių apžvalga. Europos sąjungos pristatymas. Lietuvos integracija į europos sąjungą. Europos sąjungos parama lietuvai. Lietuvos integracijos į europos sąjungą privalumai ir trūkumai. Kelių transportas. Lietuvos kelių transporto integracija į europos sąjungą. Lietuvos kelių transporto plėtros strategija integruojantis į europos sąjungą. Lietuvos lelių transporto integracijos į europos sąjungą problemos ir perspektyvos. Darbo metodai ir priemonės. “x” veiklos pristatymas. “linava” veiklos analizė. Darbo rezultatai ir jų aptarimas. Asociacijos “linava” integracija į europos sąjungą. Asociacijos “x” vežėjų integracijos į europos sąjungą problemos ir perspektyvos. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas. Anotacija lietuvių kalba. Anotacija užsienio kalba.

Šio darbo objektas yra Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija “x”. Asociacija – tai Lietuvos Respublikos juridinių bei fizinių asmenų, vežiojančių kelių transportu keleivius, krovinius už atlygį arba savo lėšomis, teikiančių su kelių transporto veikla susijusias paslaugas, savanoriškas susivienijmas, vykdantis asociacijos narių nustatytus ūkinius, ekonominius, socialinius, mokslinio tyrimo uždavinius bei funkcijas, atstovaujantis narius valstybės valdžios ir valdymo organuose, propaguojantis pažangią darbo patirtį, skatinantis kelių transpoto ir su juo susijusių paslaugų verslo vystymą. Asociacija “x” veikia atvirai, atsakingai ir strategiškai.

Šio darbo tikslas – išanalizuoti Lietuvos kelių transporto problemas ir perspektyvas, Lietuvai integruojantis į Europos Sąjungą.

Kad kelių transporto integracijos į Europos Sąjunga, jos problemos ir perspektyvos yra aktuali tema, rodo ir tai, kad didėja susidomėjusių žmonių skaičius, nagrinėjančių, ieškančių sprendimų, siekiančių prisidėti prie mūsų šalies integracijos į Europos Sąjungą. Letuvos kelių transporto integraciją į Europos Sąjungą būtina nagrinėti ir analizuoti, kad vėliau būtų išvengta klaidų.

Šio darbo pagrindiniai uždaviniai yra tokie: įvertinti kodėl apskritai verta stoti į Europos Sąjungą, kokie jos privalumai ir trūkumai, išanalizuoti Lietuvos kelių transporto būklę, jos galimybes ir grėsmes, remiantis SWOT analize, numatyti Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos “x” vežėjų problemas ir perspektyvas Lietuvai integruojantis į Europos Sąjungą.

Kiekvienas vežėjas turi būti informuotas apie galimas problemas ir galimybes Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare, tam tikslui pasiekti asociacija “x” rengė ne vieną seminarą, aiškindama vežėjams, kas jų laukia, taip pat nemažai informacijos yra pateikta internete.

Šiame darbe bus pateikiamos šios profesinės veiklos sritys: rinkos tyrimas, verslo plėtra, Lietuvos nacionalinės automobiliais asociacijos “x” veiklos organizavimas, vertinimas.

  • Marketingas Bakalauro darbas
  • Microsoft Word 113 KB
  • 2013 m.
  • 53 puslapiai (14648 žodžiai)
  • Kolegija
  • Janina
  • Kelių transporto integracijos į Europos sąjungą problemos ir perspektyvos
    10 - 2 balsai (-ų)
Kelių transporto integracijos į Europos sąjungą problemos ir perspektyvos. (2013 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/keliu-transporto-integracijos-i-europos-sajunga-problemos-ir-perspektyvos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 17:57
×